Szkolni koordynatorzy:

Zespół pod przewodnictwem mgr Zofii Nowak

pdf Zadania szkolnego koordynatora SPZ

Zobacz link

Okres wakacji to dla wielu rodziców czas zakupu wyprawki szkolnej dla swoich pociech. Dlatego dbając zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, szczególnie uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych, chcemy zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego plecaka oraz przyborów szkolnych. Zobacz tutaj.

Zespół ds. promocji zdrowia

GIS1  GIS2  GIS3

lekki tornister czeriwec 2024

gazetka2024    gazetka2 2024

dzień bez tytoniu 2024

W tym roku Światowa Organizacja Zdrowia zaprasza młodych ludzi do zabrania głosu w sprawie drapieżnych taktyk marketingu wyrobów tytoniowych. Branża tytoniowa osiąga ogromne zyski poprzez uzależnianie młodych ludzi od swoich wyrobów. We wszystkich regionach świata dzieci używają e-papierosów częściej niż dorośli, szacuje się, że na całym świecie tytoń pali 37 milionów młodych ludzi w wieku 13–15 lat.

Zespół SPZ

List Minister Zdrowia dotyczący szczepień przeciw odrze przygotowany w ramach działań realizowanych na rzecz zwiększenia stanu zaszczepienia dzieci i młodzieży przeciw chorobom zakaźnym w ramach Programu Szczepień Ochronnych.

W naszej szkole odbył się Tydzień Dobrych Manier w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie, podczas którego uczniowie wzięli udział w zajęciach dotyczących savoir-vivre'u, również wobec osób niepełnosprawnych. Był także challenge, który polegał na kolekcjonowaniu dobrych postaw i zachowań. Uczniowie zapoznali się też z zagadnieniem dobrego wychowania na gazetce w holu szkoły oraz zrobili wesołe buźki na pamiątkę :).
Zespół SPZ
TydzienDobrychManier V2024