al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Rekrutacja 2024/2025 - zarządzenia i terminy naboru.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie w SP 58.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

 Regulamin Rady Rodziców

SPOTKANIA

Najbliższe spotkanie Rady Rodziców: 26.09.2023 r. (wtorek) o godz. 17.00.

 

PREZYDIUM RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 58
im. MARII DĄBROWSKIEJ W KATOWICACH
w roku szkolnym 2023/2024

Przewodnicząca: Lucyna Piekarczyk-Kusina
Wiceprzewodniczący: Tatjana Hordin
Sekretarz: Anna Piowczyk

Skład Komisji Rewizyjnej

Przewodnicząca: Agata Kowalicka
Członkowie: Katarzyna Bera, Magdalena Chluba

Członkowie Prezydium Rady Rodziców

  1. Jolanta Mielczarek 1a
  2. Adrian Kuchta 1b
  3. Dominika Wszołek 1c
  4. Tatjana Hordin 2a
  5. Magdalena Chluba 2b
  6. Anna Maciak 2c
  7. Anna Piowczyk 3a
  8. Magdalena Ząbkowska 3b
  9. Katarzyna Fiszer-Mordel 3c
  10. Jolanta Zalewska 3d
  11. Joanna Kalińska 4a
  12. Agnieszka Głowacka 4b
  13. Przemysław Płonka 4c
  14. Sandra Witwicka 4d
  15. Wioletta Stachoń 5a
  16. Marta Kuźmińska 5b
  17. Katarzyna Balcerzak 5c
  18. Agata Kowalicka 6a
  19. Lucyna Piekarczyk-Kusina 6b
  20. Martyna Biały 6c
  21. Katarzyna Bera 7a
  22. Rafał Gałkiewicz 7b
  23. Anna Grzesiak 7c
  24. Beata Dojka 8a
  25. Agnieszka Wijas 8b

Numer konta bankowego Rady Rodziców SP 58 w Katowicach:

63 1020 2313 0000 3102 0424 8472

 

ROZLICZENIA

 

 Rozliczenie za rok 2021/2022

 Rozliczenie za rok 2020/2021

 

Harmonogram zebrań i konsultacji z rodzicami w roku szkolnym 2023/2024

Spotkanie  Data  Adresaci i godziny 
Zebranie organizacyjne 19.09.2023
21.09.2023
godz. 17.00  klasy 1-3
godz. 17.00  klasy 4-8
Konsultacje 26.10.2023 godz. 17.00 - 18.00 
Konsultacje 14.12.2023 godz. 17.00 - 18.00
Zebranie śródroczne 16.01.2024
18.01.2024 
godz. 17.00  klasy 1-3
godz. 17.00  klasy 4-8
Konsultacje 26.03.2024  godz. 17.00 - 18.00
Konsultacje 23.05.2024 godz. 17.00 - 18.00
Zebranie podsumowujące 04.06.2024
06.06.2024
godz. 17.00  klasy 4-8
godz. 17.00  klasy 1-3

 

 KONSULTACJE 23.05.2024 r.

Nauczyciele uczący w oddziałach 4 – 8 Szkoły Podstawowej

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Godziny

Nr sali

Klasa

1.             

Baczyńska Agnieszka

matematyka

17:00 -18:00

41

 

2.             

Bilińska Magdalena

język polski

godzina dostępności

 

6b

3.             

Blicharska Renata

 przyroda, geografia

17:00 -18:00

47

6a

4.             

Błońska Zofia

język polski

17:00 -18:00

44

5c

5.             

Błotko Małgorzata

informatyka, technika

17:00 -18:00

45

8b

6.             

Brodacka Anna

nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00–18:00

11

7b

7.             

Chmielowiec Piotr

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00–18:00

42

4b

8.             

Etryk Irena

nauczyciel rewalidacji

17:00–18:00

41

 

9.             

Ferenc Paweł

Język angielski

17:00–18:00

41

 

10.          

Garncarczyk Dariusz

historia

17:00–18:00

50

 

11.          

Gawliczek Agnieszka

język angielski, nauczyciel współorganizujący
na języku angielskim

17:00 -18:00

52

5b

12.          

Golemiec Karolina

psycholog

17:00-18:00

48

5a

13.          

Gorzela Damian

wych. fizyczne

17:00 -18:00

57

4a

14.          

Gorzela Joanna

język angielski

17:00 -18:00

32

4d

15.          

Grabizna-Kusz Edyta

 przyroda, biologia, chemia

17:00 -18:00

54

7c

16.          

Guziak Anna

język polski

godzina dostępności

 

8a

17.          

Jakubowska Sandra

matematyka, zajęcia komputerowe

17:00 -18:00

 

7a

18.          

Jurczyk Marta

język polski

godzina dostępności

42

4b

19.          

Kacperska Monika

wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący
na wychowaniu fizycznym

17:00–18:00

41

 

20.          

Kaniewska Joanna

historia

17:00–18:00

41

 

21.          

Kłembek Dorota

Informatyka, wychowawca świetlicy

17:00 -18:00

41

 

22.          

Konik-Leszczyńska Anna

historia, nauczyciel rewalidacji

17:00–18:00

41

 

23.          

Konrad Urszula

nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00 -18:00

52

5b

24.          

Kościołek Aleksandra

nauczyciel rewalidacji w zakresie
rehabilitacji ruchowej

17:00 -18:00

41

 

25.          

Kubis-Szlachta Aleksandra

nauczyciel bibliotekarz

17:00 -18:00

24

 

26.          

Kuczmik Ewa

wychowanie fizyczne

17:00 -18:00

41

 

27.          

Kwiecień Joanna

religia

17:00 -18:00

41

 

28.          

Kwitek Agnieszka

nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00 -18:00

41

 

29.          

Lagierska Danuta

wychowanie fizyczne

17:00 -18:00

41

 

30.          

Marczuk Justyna

nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00 -18:00

41

 

31.          

Miłaszewska Agnieszka

język angielski

17:00–18:00

41

 

32.          

Mizera Bartosz

muzyka

17:00–18:00

41

 

33.          

ks. Moczko Krzysztof

religia

17:00–18:00

41

 

34.          

Nowak Zofia

nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00-18:00

53

6b

35.          

Oracz Agata

etyka

17:00 -18:00

41

 

36.          

Pałka Maria

muzyka

17:00 -18:00

41

 

37.          

Pastwa Bożena

pedagog

17:00 -18:00

23

 

38.          

Prandzioch Aleksandra

nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00 -18:00

49

8a

39.          

Radziejowska-Kosiak Ilona

nauczyciel rewalidacji w zakresie
rehabilitacji ruchowej

17:00 -18:00

41

 

40.          

Robaszkiewicz Aleksandra

wiedza o społeczeństwie, wdż

17:00 -18:00

41

 

41.          

Rygielska Romana

biologia, nauczyciel bibliotekarz

17:00 -18:00

41

 

42.          

Sokołowska-Brodowy Beata

nauczyciel rewalidacji

17:00 -18:00

41

 

43.          

Szczepanik Krzysztof

wychowanie fizyczne

17:00 -18:00

41

 

44.          

Szota Anetta

informatyka, plastyka, zaj. techniczne

17:00 -18:00

41

 

45.          

Szukalska Katarzyna

rewalidacja

17:00 -18:00

41

 

46.          

Szydłak Ewelina

język angielski

17:00–18:00

41

 

47.          

Trembaczowska-Brom Katarzyna

język angielski

17:00–18:00

51

6c

48.          

Varżagolis Elżbieta

język polski, język niemiecki

17:00 -18:00

41

 

49.          

Walaszczyk-Szkutnik Karolina

matematyka, zajęcia komputerowe

17:00-18:00

11

7b

50.          

Węgrzyn Irena

matematyka, nauczyciel rewalidacji

17:00 -18:00

12

4c

51.          

Witkowska Sylwia

religia

17:00 -18:00

41

 

52.          

Zabielska Dorota

edukacja dla bezpieczeństwa

17:00–18:00

41

 

 

Nauczyciele uczący w oddziałach 1 – 3 Szkoły Podstawowej

Oddział i wychowawca

Nr sali

Godzina

1a – B. Ogórek

27

17.00 – 18:00

1b – D. Ciesielska, K. Labus

36

17.00 – 18:00

1c – A. Jasińska-Sikora

34

17.00 – 18:00

2b – Warwas A., K. Sordyl

28

17.00 – 18:00

2c – B. Gawlas

8

17.00 – 18:00

3a – A. Brzezina

33

17.00 – 18:00

3b – J. Knapik, M. Żak

30

17.00 – 18:00

3c – A. Łagódka, A. Gamrat

29

17.00 – 18:00

3d – B. Gawłowska

21

17.00 – 18:00

Świetlica – D. Kłembek

41

17.00 – 18:00

 

 

Harmonogram sal na zebrania z rodzicami w dniu 06.06.2024

ODDZIAŁY 1 – 3 godz. 17.00

Oddział i wychowawca

Nr sali

Godzina

1a – B. Ogórek

27

17.00

1b – D. Ciesielska, K. Labus

36

17.00

1c – A. Jasińska-Sikora

11

17.00

2a – E. Siemianowska

35

17.00

2b – A. Warwas, K. Sordyl

28

17.00

2c – B. Gawlas

34

17.00

3a – A. Brzezina

33

17.00

3b – J. Knapik, M. Żak

30

17.00

3c – A. Łagódka, A. Gamrat

29

17.00

3d – B. Gawłowska

21

17.00

 

Harmonogram sal na zebrania z rodzicami w dniu 04.06.2024

ODDZIAŁY 4 – 8 godz. 17.00

Oddział i wychowawca

Nr sali

Godzina

4a – D. Gorzela

57

17.00

4b – M. Jurczyk, P. Chmielowiec

42

17.00

4c – I. Węgrzyn

21

17.00

4d – J. Gorzela

32

17.00

5a – K. Golemiec

48

17.00

5b – A.Gawliczek, U. Konrad

52

17.00

5c – Z. Błońska

44

17.00

6a – R. Blicharska

47

17.00

6b – M. Bilińska, Z. Nowak

11

17.00

6c – K. Trembaczowska-Brom

51

17.00

7a – S. Jakubowska

43

17.00

7b – K. Walaszczyk-Szkutnik, A. Brodacka

53

17.00

7c – E. Grabizna-Kusz

54

17.00

8a – A. Guziak, A. Prandzioch

49

17.00

8b – M. Błotko

45

17.00

2024/2025

pdf Nabór do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2024-2025 - Informacja dla Rodzica

 

AKCJA

REKRUTACJA

czerwona strzalkasp58 logo pfirm 

 

Szkoła Podstawowa nr 58
z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach.

pinezka Al. Bolesława Krzywoustego 11
40-870 Katowice

telefon 32 254-36-79
mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 szkoła szkic

 

Jeżeli dziecko zamieszkuje

w obwodzie Naszej szkoły:

  • ul. Mieszka I – wszystkie numery
  • ul. Tysiąclecia – numery od 3 do 47 (nieparzyste)
  • ul. Tysiąclecia – numery 16, 18, 20, 22, 24
  • ul. Zawiszy Czarnego – numery 2, 6, 8, 10

 

czerwona strzalka Pierwszy etap rekrutacji trwa od 11 marca do 22 kwietnia 2024 r.

czerwona strzalka Zgłoszenie kandydata do przynależnej mu obwodowej szkoły podstawowej odbywa się w systemie elektronicznym: https://katowice.e-nabor.pl.

czerwona strzalka Po dokonaniu zgłoszenia w systemie elektronicznym rodzic powinien wydrukować wygenerowane zgłoszenie, a następnie podpisane (wraz z załącznikami) przekazać do szkoły obwodowej.

 

Jeżeli dziecko zamieszkuje

poza obwodem Naszej szkoły:

zielona strzalka Drugi etap rekrutacji trwa od 22 kwietnia do 7 maja 2024 r. (decydując się na szkołę inną niż obwodowa, nie bierzemy udziału w pierwszym etapie rekrutacji).

zielona strzalka Wniosek o przyjęcie kandydata składamy w systemie elektronicznym: https://katowice.e-nabor.pl.

zielona strzalka Następnie drukujemy i przekazujemy podpisany wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do placówki pierwszego wyboru.

 

-------------------------------------------------------------------------

Rekrutacja 2023/2024

pdf Zarządzenie nr 2965/2023 Prezydenta miasta Katowice

W związku z nowelizacją przepisów dot. sposobu rozliczania zwrotu kosztów dowozu, wprowadzono nowe wzory wniosków.

UWAGA! W chwili obecnej funkcjonują 3 wnioski (do pobrania poniżej):

doc Wniosek o skierowanie do kształcenia specjalnego

doc Wniosek o organizację dowozu (dowóz zbiorowy)

doc Wniosek o zwrot kosztów przejazdu 

pdf Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2023/2024 do klasy pierwszej

pdf Zarządzenie Prezydenta Miasta Katowice w sprawie ustalenia na rok szkolny 2023/2024 terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego

pdf Zarządzenie Prezydenta Miasta Katowice w sprawie określenia zasad organizacji kształcenia, dowozu z miejsca zamieszkania do placówek oświatowych oraz zwrotu kosztów przewozu uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

7396307
DzisiajDzisiaj1366
WczorajWczoraj2603
W tym tygodniuW tym tygodniu9610
W tym miesiącuW tym miesiącu77194
OgółemOgółem7396307

Właśnie teraz

Odwiedza nas 308 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie