al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Rządowe programy realizowane w szkole.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

Wyniki konkursu SKO „Dziewczyna i chłopak z kasą” (czerwiec 2022)

Dziewczyna z kasą: Hanna Szlachta 4a
Chłopak z kasą: Maciej Kulczak-Niernsee 4a

Wyniki konkursu SKO „Systematyczne oszczędzanie (czerwiec 2022)

Klasy 1-3:
Maja Per 1a
Larysa Szmer 1a
Mateusz Gniozdorz 1a
Ola Gut 1a
Beata Kwiecień 3a
Kacper Zientek 3a
Zuzanna Szymula 3a
Małgorzata Falęcka 3b
Wiktor Hasiak 3b

Klasy 4-8:
Dorian Dubiel 4b

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w oszczędzaniu!

Opiekunowie SKO: Emilia Kaczoch, Agnieszka Brzezina  

 

Wyniki konkursu przyrodniczego dla oddziałów z afazją Jakie to zwierzę? (czerwiec 2022)

1. Robert Brychsy 5c
2. Piotr Błaszczyk 5c
Wyróżnienia: Dominik Wijas 6b, Antoni Dąbrowski

Konkurs ekologiczny 6 pytań o klimacie (czerwiec 2022)

1. Laura Rusecka 8a
2. Igor Chorębała i Ksawery Szablewski 8a

 

Laureaci konkursu na prezentację „Stulecie przyłączenia Śląska do Polski”:

Emilia Molik 4a
Robert Brychsy – 5c
Zuzanna Wiernek  -7b

Wyniki konkursu na najładniejszą salę lekcyjną w roku szkolnym 2021 / 2022

Klasy 1-3
I miejsce
sala 21 — 1d i 2c ex aequo sala 32 — 2d
II miejsce
sala 36 — 2a ex aequo sala 34 — 3c
III miejsce
sala 30 — 1b ex aequo sala 28 — 3b

Klasy 4-8
I miejsce sala 42 — 7b
II miejsce sala 44 — 5c i 6a
III miejsce sala 53 — 4b i 5b

Zdrowa przekąska (czerwiec 2022)

klasy 1-3
1. miejsce Hanna Gerej 1a
2. miejsce Paweł Kowalski 1a
3. miejsce Tomasz Janocha 2b
wyróżnienie Igor Konopelski 2b

klasy 4-8
1. miejsce Kacper Lichota 4b
2. miejsce Dominik Wijas 6b
3. miejsce Magdalena Darul 7a
wyróżnienia Maksymilian Wysocki-Podorwanow 6a, Maciej Darul 8b, Szymon Łukasik 4a, Zofia Ganczarczyk 8d

 

Konkurs SKE. Konkurs wiedzy dotyczący flag, stolic i nazw państw UE (czerwiec 2022)

I miejsce  oddział 7d Henryk Szydek
                  oddział 8d Marek Pajączek, Kacper Bryja
II miejsce oddział 5c  Piotr Błaszczyk

Konkurs SKE. Konkurs wiedzy dla klas 7-8 „Najciekawsze budowle krajów europejskich” (czerwiec 2022)

I miejsce  oddział 7a Tomasz Sikora, Dominik Szpanka
II miejsce oddział 8a  Igor Chorębała, Aleksander Kulpa
III miejsce oddział 8b Magdalena Sorankowska, Paulina Szweda
Wyróżnienie oddział 7b: Paweł Pokuciński, Kacper Thamm

Przegląd Małych Form Teatralnych klas 1-3 (czerwiec 2022)

I miejsce "Zamieszanie w krainie bajek" 2a
II miejsce " Kopciuszek inaczej" 3a
III miejsce "Dziecięce marzenia" 3b
Wyróżnienia:
- 1d za kostiumy
- 1a za oryginalną formę prezentacji – tryptyk
- Yaroslava Yushkievich, Lila Chmielowska, Maja Bielat-Bolka, Jan Kwieciński, Dominik Słonina, Agata Hercog oraz Zuzanna Szymula za grę aktorską
- Nagroda specjalna dla 2d

Mam talent (czerwiec 2022)

I miejsce MACIEJ JANOCHA
II miejsce KATIA RUDNIK
III miejsce LENA ROMANIK
Wyróżnienia KATIJA SLAVOVA, ARINA TORBA, ALINA LYKHACH

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I GRATULUJEMY TALENTÓW!

Samorząd Uczniowski 

Konkurs SKE „Najciekawsze budowle krajów europejskich” (maj 2022)

I miejsce Paulina Sikora, 1a
II miejsce Laura Gorzela, 5a, Jagoda Gorzela, 3a,
III miejsce Aleksandra Brom 3a, Wiktor Hasiak 3b, Patryk Jaworski 3b

Grammar is easy (maj 2022)

Oddziały 5-6:
I miejsce Rita Stefańska (6a)
II miejsce Daria Sakharuk (5b)
III Mikołaj Chorębała (5a)
wyróżnienia: Marcel Młynarczyk (5b), Zuzanna Jędrzejczyk (5a)

oddziały: 7-8:
I miejsce Tymoteusz Skrzypulec (7a)
II miejsce Bartosz Skrzypulec (7a)
III miejsce Mateusz Gut (7a)

Wyróżnienia: Martyna Krykoń (7b), Laura Rusecka (8a)

Wszystkim gratulujemy,
Nauczyciele j. angielskiego

Wyniki konkursu na potrawę postną (maj 2022)

Miejsce I Przemysław Włodarski kl. 3a,
Miejsce II Katarzyna Bemben kl. 5a,
Miejsce III Hanna Szlachta kl. 4a,
Wyróżnienia: Magdalena Darul kl. 7a, Hanna Szczyra kl. 5b, Jerzy Szczyra kl. 2b, Zofia Ganczarczyk kl. 8d, Beata Kwiecień kl. 3a, Wiktor Hasiak kl. 3b, Ksawery Sztucki kl. 2d

Pokaz mody ekologicznej (maj 2022)

Klasy 4-8:
I miejsce Julia Seremet kl. 5a,

II miejsce Dominik Kowalicki kl. 4a,

III miejsce Julia Czekal kl. 5c, Gabriel Szydłak kl. 7a

Klasy  1-3:
I miejsce Katarzyna Niedźwiecka kl. 1d,

II miejsce Aleksandra Piowczyk kl. 1a,

III miejsce Anna Mordel kl. 1c

Wyróżnienia: Aleksandra Gut kl. 1a, Zuzanna Siwiec kl. 3a

Konkurs „Tworzę baśń” rozstrzygnięty!

Laureaci (w porządku alfabetycznym):
Maciej Janocha
Maciej Kulczak-Niernsee
Jan Kusina
Hanna Szlachta

Wyróżnieni (w porządku alfabetycznym):
Natalia Janocha
Nikodem Kaliński
Piotr Neffe
Milena Rybak

Wyniki drużynowego konkursu matematycznego Na tropie królowej nauk dla klas 7-8 (maj 2022)

I miejsce: Natalia Owczarczyk i Laura Rusecka 8a
II miejsce: Natalia Róg i Apolonia Falkowska 8c
III miejsce: Mateusz Gut i Tomasz Sikora 7a

Wyniki szkolnego konkursu fizycznego „Zeszyt doświadczeń fizycznych” (maj 2022)

1. miejsce: Laura Rusecka 8a
2. miejsce: Tymoteusz Skrzypulec 7a
3. miejsce: Natalia Sulińska 7b
Wyróżnienie: Antoni Warzecha 7a

 

WYNIKI KONKURSU „MOJA KONDYCJA NA MEDAL”

ZŁOCI MEDALIŚCI

SREBRNI MEDALIŚCI

Nadia Napióra 7c
Hanna Gerej 1a
Hanna Bleczarczyk 1c
Liliana Chmielowska 1a
Dominik Wijas 6b

Zofia Ganczarczyk 8d
Agata Czerwonka 3a
Bartek Gałkiewicz 2b
Liliana Bernaś 1a
Alicja Grabowska 1a
Zofia Jama 1a

 

Wyniki szkolnego całorocznego konkursu matematycznego “Potyczki matematyczne” dla klas 4-6 (maj 2022)

I miejsce Robert Brychsy 5c
II miejsce Hanna Szlachta 4a
III miejsce Maciej Kulczak-Niernsee 4a, Dorian Dubiel 4b

„Najpiękniejsza pisanka Wielkanocna” (kwiecień 2022)

Klasy 1-3:

I miejsce: Patryk Majewski 2b, Vicktoriia Ivanitska 3b
II miejsce: Paulina Sikora 1a, Zuzanna Szymula 3a
III miejsce: Hania Blecharczyk 1c, Paulina Zalewska 1d
Wyróżnienia: Maria Grzesiak 1c, Katarzyna Niedźwiedzka 1d, Zosia Żemła 1d, Dominik Banaś 2c, Filip Taranek 2a, Agata Czerwonka 3a, Weronika Rąpała 3b

Klasy 4-8:

I miejsce: Dominik Wijas 6b
II miejsce: Hanna Szlachta 4a
III miejsce: Marta Rynkar 5b

„Mickiewicz klęka, Brzechwa wymięka, czyli Mali Bajarze” (kwiecień 2022)

Miejsce pierwsze:
Hanna Blecharczyk - klasa 1c
Hanna Kozieł i Aleksandra Piowczyk - klasa 1a

Miejsce drugie:
Milena Mucha - klasa 1c
Kacper Zientek - klasa 3a

Miejsce trzecie:
Ksawery Sztucki - klasa 2d
Bruno Trznadel - klasa 2a

Wyróżnienie:
Anna Mordel - klasa 1c
Paweł Kowalski i Mikołaj Kuźmiński - klasa 1a
Wiktor Hasiak - klasa 3b

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO (kwiecień 2022)

Klasy 1-3
I miejsce: Anna Mordel (1c), Jagoda Gorzela (3a)
II miejsce: Aleksandra Gut (1a), Agata Czerwonka (3a)
III miejsce: Hanna Kozieł (1a), Ryszard Jodła (2b), Zuzanna Szymula (3a)
Wyróżnienie: Konrad Trznadel (1c), Maria Grzesiak (1c)

Klasy 4-5
I miejsce: Hanna Szlachta (4a)
II miejsce: Marianna Balaushko (4b)
III miejsce: Robert Brychsy (5c)           

Klasy 6-8
I miejsce: Igor Chorębała (8a)
II miejsce: Natalia Owczarczyk (8a)
III miejsce: Dominik Wijas (6b)
Wyróżnienie: Laura Rusecka (8a), Nikodem Guertler (8b)

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „SLEEVEFACE” (kwiecień 2022)

I miejsce: Dominik Wijas (6b), Hanna Szlachta (4a), Jan Kusina (4b)
II miejsce: Jakub Krukowski (7b)
III miejsce: Robert Brychsy (5c)

Wyniki konkursu plastycznego „Znak drogowy” (kwiecień 2022)

Klasy 1-3
I miejsca: Gabrysia Traczuk 2a, Olivier Kornas 2c
II miejsca: Paulina Sikora 1a, Alicja Cieśla 1a, Cyprian Potoczny 1d
III miejsca: Liliana Chmielowska 1a, Agnieszka Pokucińska 3a Amelia Tojewska 1d, Katarzyna Niedźwiecka 1d
Wyróżnienia: Szymon Kulpa 1a, Zosia Madej 1a, Lena Golec 1a, Milena Mucha 1c, Anna Mordel 1c, Hanna Blecharczyk 1c, Wiktoria Sobala 1d, Maciej Polok 2d

Klasy 4-8
I miejsca: Jan Kusina 4b, Dominik Wijas 6b
II miejsca: Hanna Szlachta 4a, Denis Kondziołka 7d
III miejsca: Klaudia Knas 7a, Robert Brychcy 5c
Wyróżnienia: Natalia Janocha 4a, Rita Stefańska 6a, Tomasz Sikora 7a, Natalia Sulińska 7b

Wyniki konkursu na kartkę wielkanocną w języku niemieckim i polskim (kwiecień 2022)

Zwycięzcy: Mateusz Gut 7a i Emilia Kuhn 8b
Wyróżnienia: Zofia Gancarczyk 8d, Katia Rudnik 7b, Aleksandra Bogusławska 8b

 

Wyniki konkursu czytelniczego dla oddziałów 4c, 5c „Lektury? Znam to!” (kwiecień 2022)

I miejsce – Robert Brychsy

„FERIE W OBIEKTYWIE” - wyniki szkolnego konkursu

Klasy 1-3
Miejsce 1 - Filip Apostolov 1c
Miejsce 2 - Zosia Żemła 1d
Miejsce 3 - Milena Mucha 1c, Ryszard Burda 3a

Klasy 4-8
Miejsce 1 - Natalia Janocha 4a, Aleksandra Palus 7b
Miejsce 2 - Julia Śpiewak 5b
Miejsce 3 - Hanna Szlachta 4a

Wyróżnienia
- Anna Mordel 1c,
- Hanna Blecharczyk 1c,
- Ksawery Sztucki 2d,
- Lena Golińska 3a,
- Przemek Włodarski 3a,
- Jan Kusina 4b,
- Natalia Róg 8c,
- Maciej Róg 6b,
- Zofia Ganczarczyk 8d

Wyniki konkursu „Mistrz poprawnej polszczyzny” dla klas 7-8 (marzec 2022)

I miejsce: Magdalena Darul 7a
II miejsce: Apolonia Falkowska 8c
III miejsce: Natalia Róg 8c

Zwycięzcy konkursu na kartkę noworoczną

Miejsce I
Justyna Stargała 5c
Dominik Wijas 6b

Miejsce II
Robert Brychsy 5c
Piotr Błaszczyk 5c

Miejsce III
Julia Czekal 5c
Amelia Biały 4c

Gratulujemy! 

Dzień Matematyki 14.03.2022

WYNIKI W KATEGORII KLAS 4-6:
I MIEJSCE:  Milena Rybak i Hanna Szlachta 4a
II MIEJSCE: Nikodem Kaliński i Karol Szcześniak 4a
III MIEJSCE: Natalia Janocha i Emilia Witek 4a

WYNIKI W KATEGORII KLAS 7-8:
I MIEJSCE:  Natalia Owczarczyk i Anna Gierok 8a
II MIEJSCE: Eryk Atoyan i Tomasz Rutka 8a
III MIEJSCE: Karolina Bekiel i Julia Taracha 8a oraz Igor Chorębała i Jakub Świątkowski 8a
Wyróżnienia: Jakub Nyzhnyk i Maciej Tomaszek 8b oraz Nikodem Madaj-Wieczorek 8a

Wyniki konkursu „Rozwijamy liczbę PI” (marzec 2022)

Zwycięzca: Robert Brychsy 5c
Wyróżnienia: Dominik Wijas 6b, Marianna Balaushko 4b

 

Wyniki konkursu: „PORTRET LOGOPEDY”

I miejsce:
Katarzyna 1d oraz Amelia 1d
II miejsce:
Tomek 2b oraz Paweł 2c
III miejsce:
Ola 2c, Sebastian 2c oraz Roger 1d
Wyróżnienie:
Weronika 2c, Bartek 2c, Oliwier P. 2c, Oliwier K 2c, Emil 2c, Mirek 2c oraz Dominik K. 2c

„Wśród greckich bogów i herosów” (marzec 2022)

I miejsce Zuzanna Jędrzejczyk, Piotr Błaszczyk
II miejsce Laura Gorzela, Robert Brychsy
III miejsce Klaudia Bera

WYNIKI KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA” (grudzień 2021)

I miejsce: Paulina Sikora 1a, Zuzanna Siwiec 3a
II miejsce: Natan Kamiński 1b, Anna Mordel 1c
III miejsce: Hanna Kozieł 1a, Hanna Blecharczyk 1c
Wyróżnienia: Lena Golec 1a, Aleksandra Gut 1a, Piotr Kasza 1a, Jakub Bober 1b, Dawid Tomasik 1b, Agata Hercog 1c, Antonina Zając 1c , Roger Hegenbart 1d, Amelia Tojewska 1d, Oliwier Płonka 2c ,Ksawery Sztucki 2d, Olgierd Rudnik 3b

Wyniki konkursu plastyczno-matematycznego „Sławni matematycy — w Polsce” (grudzień 2021)

I miejsce: Dominik Wijas 6b
II miejsce: Oskar Wójcik 7d
II miejsce: Zofia Ganczarczyk 8d
Wyróżnienia: Julia Czekal 5c, Martyna Płaza 5c, Robert Brychsy 5c

Serdecznie gratulujemy! 

Wyniki konkursu pieśni i piosenki patriotycznej (grudzień 2021)

Klasy 1-3
Miejsce I:
Lena Witwicka 2d, Ksawery Sztucki 2d, Jagoda Gorzela 3a, Aleksandra Brom 3a

Klasy 4-8:
Miejsca I: Laura Gorzela 5a, Tomasz Sikora 7a, Dominik Szpanka 7a

Gratulujemy i zapraszamy za rok :) 

„Językowe urwanie głowy” (grudzień 2021)

I miejsce: Justyna Stargała 5c, Dominik Wijas 6b, Klaudia Morkis 7d

Gratulujemy :) 

Konkurs kolęd i pastorałek (grudzień 2021)

Oddziały klas 1.
I m.   1a   Aleksandra Gut, Alicja Cieśla, Hanna Gerej, Zofia Jama, Liliana Chmielowska
II m.  1b   Róża Sadzikowska, Bianka Migoń, Hanna Ignatowicz, Ewa Rendchen
III m. 1c   Anna Mordel

Oddziały klas 2.
I m.   2c  Dominik Banaś, Paweł  Górowski
II m.  2d  Maciek Polok
III m. 2a  Julita Golińska, Julia Niemiec, Gabriela Traczuk 

Oddziały klas 3.
I m.    3b    Małgorzata Falęcka, Maja Bielat-Bolka
II m .  3a    Aleksandra Brom, Agata Czerwonka
III m.  3a    Jagoda Gorzela, Zuzia Siwiec, Zuzia Szymula, Milena Gąsiorek

Konkurs plastyczno-techniczny EKOkarmnik SKO(grudzień 2021)

Przedstawiamy laureatów konkursu:

Klasy 1-3:
I miejsce - Ksawery Sztucki 1d, Piotr Kasza 1a, Agata Czerwonka 3a
II miejsce – Tomek Janocha 2b, Lena Golec 1a
III miejsce – Kacper Tondos 1a, Beata Kwiecień 3a
Wyróżnienia: Paweł Bury 3a, Zosia Jama 1a, Miłosz Szefer 1a, Hania Blecharczyk 1c

Klasy 4-6:
I miejsce – Dominik Wijas 6b
II miejsce – Maciej Janocha 4a, Hanna Szlachta 4a
III miejsce – Emilka Molik 4a, Laura Gorzela 5a

Wykonane prace plastyczno-techniczne z dumą zaprezentowaliśmy w holu szkolnym. Mamy nadzieję, że rozbudzimy wśród uczniów chęci dokarmiania ptaków zimą. 

Gratulacje 😊

ekokarmniki

Organizatorzy  

Zwycięzcą konkursu „Tworzę wiersz” została Nelly Bernaś.

Laureaci konkursu „Ilustracja do mojej ulubionej lektury”:
Igor Białek
Julia Czekal
Martyna Płaza
Iwona Misiewicz
Justyna Stargała
Dominik Wijas
Marek Pajączek

Wyniki zbiórki: „ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY” (grudzień 2021)
Wspólnie uzbieraliśmy 4,5 kg telefonów komórkowych.

Oddziały klas 1-3:
1d – 13
2a – 3
3a – 3
Oddziały klas 4-8:
5b – 1
4b 20

"Ulubiona zabawka" - wyniki konkursu (listopad 2021)

I miejsce: Zosia Ż. 1d, Piotr W. 1d, Oliwier P. 2c, Mirek Z. 2c, Ksawery Sz. 2d

II miejsce: Roger H. 1d, Amelia T. 1d, Wiktoria S. 1d, Ola A. 2c, Paweł G. 2c, Tymek P. 3c

III miejsce: Kasia N. 1d, Cyprian P. 1d, Paulina Z. 1d, Weronika K. 2c, Oliwier K. 2c, Dominik Ż. 3c

Wyróżnienie: Jakub S. 1d

 

„Współczesny Superbohater” - wyniki konkursu (październik 2021)

Klasy 1-3

Miejsce 1: Hania B. 1c, Piotr W. 1d, Maciej M. 2b
Miejsce 2: Filip Ł. 2b, Jerzyk Sz. 2b
Miejsce 3: Grzegorz Sz. 2a, Ksawery Sz. 2d
Wyróżnienia: Hania I. 1b, Bruno T. 2a, Ola R. 2a, Oliwia Ch. 2a, Lena K. 2a, Gaja Cz. 2b, Wiktoria K. 2b, Filip I. 2b, Wiktor H. 2b, Jan K. 2b, Tomasz J. 2b, Bartosz G. 2b,Tadeusz M. 2b, Borys Z. 2b, Ryszard J. 2b, Patryk M. 2b, Maciej P. 2d, Lena W. 2d

Klasy 4-8:
Miejsce 1: Laura G. 5a
Miejsce 2: Marek P. 8d
Miejsce 3: Daniel M. 4a, Jakub K. 7b
Wyróżnienia: Andrzej M. 7d

Konkurs plastyczny "Swojaki w poszukiwaniu jesieni" (październik 2021)

I miejsce:

1a - Liliana Chmielowska, Mateusz Gniozdorz, Lena Golec, Hanna Kozieł, Maja Per, Aleksandra Piowczyk, Larysa Szmer, Kacper Tondos 1b - Natan Kamiński, Ewa Rendchen 1c - Hanna Blecharczyk, Maria Grzesiak, Maksymilian Motoszko 1d - Wiktoria Sobala, Amelia Tojewska, Piotr Wojnarowski 2a - Natalia Neffe, Marcel Swoboda 2b - Tomasz Janocha 2c - Weronika Kruczek                        3a - Agnieszka Pokucińska 3b - Maja Bielat-Bolka, Patryk Jaworski 5c - Piotr Błaszczok

II miejsce:

1a - Alicja Cieśla, Aleksandra Gut, Hanna Gerej, Paweł Kowalski, Paulina Sikora 1b - Jakub Wilk, Róża Sadzikowska 1c - Anna Mordel 1d - Zofia Żemła 2a - Julita Golińska, Jakub Kaliński, Natalia Rybak, Gabrysia Traczuk 2b - Wiktoria Kudła, Jerzy Szczyra        2c - Bartosz Szymanowski 2d - Ksawery Sztucki 3a - Agata Czerwonka, Lena Golińska, Feliks Grzegorek 3b - Małgorzata Falęcka, Filip Kuźmiński 3c - Piotr Pluta, Dominik Żak

III miejsce:

1a - Alicja Grabowska, Mikołaj Kuźmiński, Zofia Madej 1b - Jakub Bober, Zuzanna Dybciak, Borys Goliński 1c - Filip Apostolov, Milena Mucha      1d - Roger Hegenbart, Cyprian Potoczny 2a - Michał Suliński, Bruno Trznadel 2b - Borys Antczak, Filip Ignatowicz, Michał Kaniecki, Filip Łaskawiec 2c - Mirek Zając 2d - Maciej Polok, Lena Witwicka 3a - Milena Gąsiorek, Julia Klar 3b - Wiktor Hasiak, Piotr Kędzierski, Weronika Rąpała 3c - Tymoteusz Pluta, Dominik Słonina

Wyróżnienia:

1a - Liliana Bernaś, Zofia Jama, Laura Kozłowska, Miłosz Szefer 1b - Hanna Ignatowicz, Nikola Piekarska 2a - Aleksandra Radoń   2b - Gaja Czech, Bartłomiej Gałkiewicz, Jan Kwieciński, Tadeusz Miłaszewski, Rozalia Skrzypek, Julia Zasada, Borys Zientek              3a - Paweł Bury, Malwina Zięba 3b - Nadia Cykiert, Amelia Ignatowicz 3c - Jakub Dytko, Miłosz Gajda-Skupień

 

"Za co cenię swojego nauczyciela?" (październik 2021)

I miejsce : Dominik S. 3c, Paulina Z. 1d
II miejsce: Emil F. 2c, Amelia T. 1d
III miejsce: Maciek P. 2d, Tymek P. 3c

I miejsce: Amelia I. 3b, Marysia G. 1c, Milena G.3a
II miejsce: Larysa Sz. 1a, Ola B. 3a, Maja B.B. 3b
III miejsce: Hania B. 1c, Gabrysia T. 2a, Filip  A. 1c

Wyróżnienie: Hania G. 1a, Ola K. 2a, Rozalia S. 2b
Wyróżnienie: Julia Cz. 5c, Marcel M. 5b, Marek P. 8d

Laureaci konkursu recytatorskiego „Łamańce językowe” (październik 2021)

I miejsce: Laura Bilska, Emilia Witek
II miejsce: Matylda Palka, Maciej Kulczak-Niernsee, Zofia Nosek
III miejsce: Milena Rybak, Hanna Szlachta
wyróżnienie: Julia Morawska, Robert Brychsy

Konkurs  plastyczny „Rodzina w twórczości Marii Dąbrowskiej” rozstrzygnięty! (wrzesień 2021)

Laureaci:
Zofia Nosek, Laura Bilska, Milena Rybak, Emilia Witek, Hanna Szlachta, Natalia Janocha 

Wyróżnieni: Justyna Stargała, Antoni Dąbrowski

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny