al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Rekrutacja 2024/2025 - zarządzenia i terminy naboru.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie w SP 58.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

 KONSULTACJE 26.03.2024 r.

Nauczyciele uczący w oddziałach 4 – 8 Szkoły Podstawowej

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Godziny

Nr sali

Klasa

1.             

Baczyńska Agnieszka

matematyka

17:00 – 18:00

41

 

2.             

Bilińska Magdalena

język polski

17:00 – 18:00

11

6b

3.             

Blicharska Renata

 przyroda, geografia

17:00 – 18:00

47

6a

4.             

Błońska Zofia

język polski

17:00 – 18:00

44

5c

5.             

Błotko Małgorzata

informatyka, technika

17:00 – 18:00

45

8b

6.             

Brodacka Anna

nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00–18:00

53

7b

7.             

Chmielowiec Piotr

nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00 – 18:00

42

4b

8.             

Etryk Irena

nauczyciel rewalidacji

17:00 –18:00

41

 

9.             

Ferenc Paweł

Język angielski

17:00 –18:00

41

 

10.          

Garncarczyk Dariusz

historia

17:00 –18:00

50

 

11.          

Gawliczek Agnieszka

język angielski, nauczyciel współorganizujący
na języku angielskim

17:00 –18:00

52

5b

12.          

Golemiec Karolina

psycholog

17:00 – 18:00

48

5a

13.          

Gorzela Damian

wych. fizyczne

17:00 – 18:00

41

 

14.          

Gorzela Joanna

język angielski

17:00 – 18:00

32

4d

15.          

Grabizna-Kusz Edyta

 przyroda, biologia, chemia

17:00 – 18:00

54

7c

16.          

Guziak Anna

język polski

17:00 – 18:00

49

8a

17.          

Jakubowska Sandra

matematyka, zajęcia komputerowe

17:00 – 18:00

43

7a

18.          

Jurczyk Marta

język polski

17:00 – 18:00

42

4b

19.          

Kacperska Monika

wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący
na wychowaniu fizycznym

17:00 – 18:00

41

 

20.          

Kaniewska Joanna

historia, wychowawca świetlicy

17:00 – 18:00

41

 

21.          

Kłembek Dorota

informatyka

17:00 – 18:00

41

 

22.          

Konik-Leszczyńska Anna

historia, nauczyciel rewalidacji

     

23.          

Konrad Urszula

nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00 – 18:00

52

5b

24.          

Kościołek Aleksandra

nauczyciel rewalidacji w zakresie rehabilitacji ruchowej

17:00 – 18:00

41

 

25.          

Kubis-Szlachta Aleksandra

nauczyciel bibliotekarz

17:00 – 18:00

24

 

26.          

Kuczmik Ewa

wychowanie fizyczne

17:00 – 18:00

41

 

27.          

Kwiecień Joanna

religia

17:00 – 18:00

41

 

28.          

Kwitek Agnieszka

nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00 – 18:00

41

 

29.          

Lagierska Danuta

wychowanie fizyczne

17:00 – 18:00

41

 

30.          

Marczuk Justyna

nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00 – 18:00

41

 

31.          

Miłaszewska Agnieszka

język angielski

17:00 – 18:00

41

 

32.          

Mizera Bartosz

muzyka

17:00 – 18:00

41

 

33.          

ks. Moczko Krzysztof

religia

17:00 – 18:00

41

 

34.          

Nowak Zofia

nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00 – 18:00

11

6b

35.          

Oracz Agata

etyka

17:00 – 18:00

41

 

36.          

Pałka Maria

muzyka

17:00 – 18:00

41

 

37.          

Pastwa Bożena

pedagog

17:00 – 18:00

23

 

38.          

Prandzioch Aleksandra

nauczyciel współorganizujący, nauczyciel rewalidacji

17:00 – 18:00

49

8a

39.          

Radziejowska-Kosiak Ilona

nauczyciel rewalidacji w zakresie rehabilitacji ruchowej

17:00 – 18:00

41

 

40.          

Robaszkiewicz Aleksandra

wiedza o społeczeństwie, wdż

17:00 – 18:00

41

 

41.          

Rygielska Romana

biologia, nauczyciel bibliotekarz

17:00 – 18:00

41

 

42.          

Sokołowska-Brodowy Beata

nauczyciel rewalidacji

17:00 – 18:00

41

 

43.          

Szczepanik Krzysztof

wychowanie fizyczne

17:00 – 18:00

41

 

44.          

Szota Anetta

informatyka, plastyka, zaj. techniczne

17:00 – 18:00

41

 

45.          

Szydłak Ewelina

język angielski

17:00 – 18:00

41

 

46.          

Trembaczowska-Brom Katarzyna

język angielski

17:00 – 18:00

12

6c

47.          

Varżagolis Elżbieta

język polski, język niemiecki

17:00 – 18:00

41

 

48.          

Walaszczyk-Szkutnik Karolina

matematyka, zajęcia komputerowe

17:00 – 18:00

53

7b

49.          

Węgrzyn Irena

matematyka, nauczyciel rewalidacji

17:00 – 18:00

51

4c

50.          

Witkowska Sylwia

religia

17:00 – 18:00

41

 

51.          

Zabielska Dorota

edukacja dla bezpieczeństwa

17:00 – 18:00

41

 

 

Nauczyciele uczący w oddziałach 1 – 3 Szkoły Podstawowej

Oddział i wychowawca

Nr sali

Godzina

1a – B. Ogórek

27

17.00 – 18:00

1b – D. Ciesielska, K. Labus

36

17.00 – 18:00

1c – A. Jasińska-Sikora

8

17.00 – 18:00

2b – Warwas A., K. Sordyl

28

17.00 – 18:00

2c – B. Gawlas

34

17.00 – 18:00

3a – A. Brzezina

33

17.00 – 18:00

3b – J. Knapik, M. Żak

30

17.00 – 18:00

3c – A. Łagódka, K. Szukalska

29

17.00 – 18:00

3d – B. Gawłowska

21

17.00 – 18:00

Świetlica – J. Kaniewska

41

17.00 – 18:00

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

7283200
DzisiajDzisiaj2295
WczorajWczoraj4000
W tym tygodniuW tym tygodniu17999
W tym miesiącuW tym miesiącu60245
OgółemOgółem7283200

Właśnie teraz

Odwiedza nas 452 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie