Szanowny użytkowniku

• umożliwiają i usprawniają działanie strony www,
  • upraszczają korzystanie ze strony www,
  • umożliwiają monitorowanie, analizowanie oraz ulepszanie działania i efektywności strony www.

W menu "Narzędzia" wybierz "Opcje" i w nich zakładkę "Prywatność". Przeglądarka daje Ci możliwość zaznaczenia, że nie chcesz być śledzony w ogóle albo usunięcia pojedynczych ciasteczek poszczególnych witryn.

W menu "Narzędzia" wybierz "Opcje internetowe" i w nich zakładkę "Prywatność". Specjalnym suwakiem możesz regulować ogólny poziom prywatności albo przyciskiem "Witryny" zarządzać ustawieniami poszczególnych serwisów internetowych.

• W przypadku korzystania ze stron za pomocą urządzenia mobilnego (Tablety, Smartfony itp.) lub innej przeglądarki należy odwołać się do dokumentacji konkretnego urządzenia / producenta oprogramowania, do zapoznania się z opcjami prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia mobilnego.