II okres
Wyniki konkursu ekologiczno-przyrodniczego „Osobliwości parków narodowych” dla klas 4-7 (czerwiec 2024)
I miejsce: Marcel Swoboda 4a
II miejsce: Natalia Janocha 6a, Marta Rynkar 7b
III miejsce: Robert Brychsy 7c
Wyniki konkursu SKO „Dziewczyna i chłopak z kasą” (maj 2024)
Klasy 1-3
Dziewczyna z kasą: Anna Mordel 3c
Chłopak z kasą: Filip Apostolov 3c
Klasy 4-7
Dziewczyna z kasą: Hanna Szlachta 6a
Chłopak z kasą: Maciej Kulczak-Niernsee 6a
Wyniki konkursu SKO „Systematyczne oszczędzanie”
Systematycznie oszczędzający uczniowie na książeczce SKO:
Fabian Ciuba 1b, Wiktor Apostolov 2a, Gabriela Maciąg 2a, Łucja Kwiecień 2a, Maja Flasza 2b, Maria Greinert 2b, Larysz Szmer 3a, Aleksandra Gut 3a, Mateusz Gniozdorz 3a
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w oszczędzaniu!
Opiekunowie SKO: Emilia Siemianowska, Agnieszka Brzezina
Wyniki drużynowego konkursu matematycznego “Na tropie królowej nauk” dla klas 4-8 (maj 2024)
I miejsce: Dorian Dubiel i Fryderyk Migoń 6b
II miejsce: Katarzyna Bemben i Dobrosława Łazaj 7a
III miejsce: Rita Stefańska i Diana Koshaleva 8a
Szkolny Klub Europejski
Wyniki konkursu plastycznego „Flaga Państw Unii Europejskiej” (maj 2024)
Klasy 1-3 Klasy 4-6
Miejsce I : Miejsce I:
Maria Grzesiak 3c Maciej Polok 4d
Miejsce II : Miejsce II:
Alicja Sobieraj 1b Julita Golińska 4a
Miejsce III: Miejsce III:
Liliana Bernaś 3a Wiktoria Kudła 4b
Bartłomiej Pluta 2a
Milena Kamińska 1a
Wyróżnienia: Wyróżnienia:
Amelia Grodzka 1c Viktoria Ivanitska 5b
Daryna Koslovska 2b Emilia Witek 6a
Natan Kamiński 3b Marianna Balaushko 6b
Piotr Wojnarowski 3d
Wyniki konkursu na Kapliczkę Matki Bożej (maj 2024)
Miejsce I: Dominik Karaś kl. 2c, Łucja Kwiecień kl. 2a
Miejsce II: Hanna Blecharczyk kl. 3c
Miejsce III: Alicja Kucharzyk kl. 2a, Anna Mordel kl. 3c, Aleksandra Piowczyk kl. 3a
Wyróżnienia: Weronika Kruczek kl. 4c, Bartosz Szymanowski kl. 4c, Milena Mucha kl. 3c, Hanna Gerej kl. 3a, Zofia Łazaj kl. 2a, Milena Kamińska kl. 1a, Milena Kalińska kl. 1a.
Gratulujemy i zapraszamy do oglądania wystawy prac konkursowych w kościele parafialnym.
Organizatorzy
Wyniki konkursu literackiego „Co komu w duszy gra” (maj 2024)
Laureaci (w porządku alfabetycznym):
- Laura Gorzela
- Zofia Nosek
- Milena Rybak
Pokaz mody ekologicznej (kwiecień 2024)
Oddziały 1 - 3:
I MIEJSCE: Zuzanna Z. (1a), Yaroslava Y. (3b)
II MIEJSCE: Oliwia Ch. (2b)
III MIEJSCE: Alicja C. (3a), Agata H. (3c)
WYRÓŻNIENIA: Wiktoria O. (1c), Kinga W. (2c), Mariia (3b).
Oddziały 4 - 7:
MIEJSCE I: Natalia R., Emilia W. (6a)
MIEJSCE II: Marianna B. (6b)
MIEJSCE III: Katarzyna B., Marta C., Julia S. (7a)
Szkolny konkurs "Zeszyt Doświadczeń Fizycznych" (maj 2024)
Ponadto nagrodzono: Tomasz Brom, Agata Czerwionka, Wojciech Durlatka, Jagoda Gorzela, Emilia Zakrzewska-Tujek.
Wielkanocna kartka świąteczna w języku niemieckim (kwiecień 2024)
I miejsce – Julia Śpiewak, 7b
II miejsce – Marta Rynkar, 7b
III miejsce – Marta Pokucińska, 8a; Robert Brychsy 7c
Gratulacje
Konkurs fotograficzny "Sleeveface" (kwiecień 2024)
W kategorii klas 1-3:
I miejsce: Zuzanna Ziora 1a, Gabriela Maciąg 2a
II miejsce: Michał Janocha 2a
III miejsce: Anna Mordel 3c
Wyróżnienie: Aleksandra Piowczyk 3a
W kategorii klas 4-8:
I miejsce: Szlachta Hanna 6a
II miejsce: Laura Gorzela 7a
III miejsce: Jagoda Gorzela 5a, Natalia Janocha 6a
Wyniki konkursu recytatorskiego (kwiecień 2024)
W kategorii klas 1-3:
I miejsce: Maksymilian Graczkowski 2a
II miejsce: Hanna Blecharczyk 3c
III miejsce: Paweł Kowalski
Wyróżnienia: Zuzanna Ziora 1a, Iga Wypchałowska 2b, Kinga Wydmuch 2c
W kategorii klas 4-8:
I miejsce: Szlachta Hanna 6a
II miejsce: Witek Emilia 6a
III miejsce: Balaushko Marianna 6b
Wyróżnienie: Brychsy Robert 7c
NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA (kwiecień 2024)
Serdecznie gratulujemy laureatom 😊:
1. miejsce: Anastasiia Savranska 1b, Zuzia Ziora 1a
2. miejsce: Iga Wypchałowska 2b, Milena Mucha 3c
3. miejsce: Paulina Zalewska 3d, Ola Piowczyk 3a
Wyróżnienia: Alicja Sobieraj 1b, Kuba Bober 3b, Bartek Pluta 2a, Kinga Wydmuch 2c
„Mickiewicz klęka, Brzechwa wymięka, czyli mali bajarze” (2024)
I MIEJSCE: Kłys Franciszek (1a), Kowalski Paweł (3a), Mucha Milena (3c), Wojnarowski Piotr (3d)
II MIEJSCE: Piowczyk Aleksandra (3a), Niedźwiecka Katarzyna (3d)
III MIEJSCE: Gerej Hanna i Sikora Paulina (3a), Kozieł Hanna (3a)
WYRÓŻNIENIE: Jasińśki Stanisław (1a), Kirieieva Karina (2a), Yushkevich Yaroslava i Sviatovets Mariia (3b), Pasiut Maja (3b), Stefański Jakub (3d), Hegenbart Roger (3d)
Wyniki konkursu "Dzień Matematyki" (marzec 2024)
I miejsce: Hanna Szlachta, 6a
II miejsce: Emilia Witek i Natalia Janocha, 6a
III miejsce: Tomasz Brom i Mikołaj Chorębała, 7a
Wyróżnienie w kategorii klas 4.: Julita Golińska i Aleksandra Kowalicka, 4a
Wyróżnienie w kategorii klas 5.: Xawier Kostecki i Olgierd Rudnik, 5b
II Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów klas 4 - 8 (marzec 2024)
I miejsce Jakub B. 6a
II miejsce Dominik K. 6a
III miejsce Nikodem K. 6a
Konkurs poetycki na najpiękniejsze wiersze o miłości (marzec 2024)
I Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów klas 4 - 8 (marzec 2024)
I miejsce Lena W. 4d / Piotr B. 7c
II miejsce Alicja T. 6c / Tymoteusz P. 5c
III miejsce Justyna S. 7c / Dominik S. 5c
Konkurs z języka polskiego „GRAMMATICUS” (luty 2024)
I miejsce Emilia Gąsior, 7b
II miejsce Marta Rynkar, 7b
III miejsce Mikołaj Chorębała, 7a
Gratuluję
Magdalena Bilińska
I okres
Szkolny konkurs kolęd i pastorałek (styczeń 2024)
I miejsce ex aequo: duet - Maciek Polok 4d i Lena Witwicka 4d, duet - Malwina Ziemba 5a i Milena Gąsiorek 5a
II miejsce ex aequo: duet - Emilka Kowalska 4a i Julita Golińska 4a, Ola Kowalicka 4a
III miejsce ex aequo: Julia Niemiec 4a, Zuzia Siwiec 5a
Ponadto Jury przyznało 5 wyróżnień:
- Dominik Banaś 4c
- Weronika Kruczek 4c
- Paweł Górowski 4c
- Weronika Roleder 4c
- Ola Adamiec 4c
"Zdrowy kręgosłup" (styczeń 2024)
Klasy 1-3
1. miejsce: Róża Sadzikowska 3b
Klasy 4-8
1. miejsce: Ksawery Sztucki 4d, Lena Witwicka 4d, Wiktoria Wałach 4d
2. miejsce Justyna Stargała 7c
3. miejsce Dominik Kowalicki 6a
Wyróżnienie: Jan Kusina 6b
Konkurs plastyczny "Zimowa bomba witaminowa" (styczeń 2024)
I miejsce:Wiktoria Orłowicz 1a, Kinga Wydmuch 2c, Aleksandra Piowczyk 3a, Mariia Sviatovets 3b, Maria Grzesiak 3c
II miejsce: Amelia Grodzka 1c, Liliana Kosakowska 1c, Jelena Hordin 2a, Jakub Bober 3b, Filip Apostolov 3c
W kategorii praca plastyczna 3D:
I miejsce: Borys Goliński 3b
II miejsce: Hanna Gerej 3a
III miejsce: Amelia Kuczera 1c, Paulina Sikora 3a
Konkurs na kartkę bożonarodzeniową w j. angielskim (styczeń 2024)
Klasy 1-3
1. miejsce: Kinga Wydmuch 2c, Gabrysia Maciąg 2a
2. miejsce: Lena Golec 3a, Hania Kozieł 3a, Kuba Stefański 3d
3. miejsce: Paulina Sikora 3a
Wyróżnienie: Zuzia Ziora 1a; Piotrek Wojnarowski 3d; Kasia Nidźwiedzka
Klasy 4-8
1. miejsce: Ksawery Sztucki 4d, Robert Brychsy 7c
2. miejsce: Lena Witwicka 4d
3. miejsce: Piotr Pluta 5c
Wszystkim Laureatom gratulujemy
Wyniki konkursu plastyczno-matematycznego "Sławni matematycy - w starożytnej Grecji" (grudzień 2023)
I miejsce: Piotr Pluta 5c
II miejsce: Tymoteusz Pluta 5c
III miejsce: Dominik Słonina 5c
Wyróżnienie: Milena Szczepanik 7c
Wyniki konkursu kolęd i pastorałek (grudzień 2023)
Oddziały klas 2.
I m. – Alicja Kucharczyk, Zofia Łazaj
II m. – Kinga Wydmuch
III m. – Gabriela Maciąg
Oddziały klas 3.
I m. – Anna Mordel, Hanna Blecharczyk
II m. – Hanna Gerej
III m. – Agata Hercog
Wyróżnienia:
Paulina Sikora, Yevheniia Romanenko i Sebastian Milana
Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego (grudzień 2023)
I miejsce Hanna Szlachta, Jagoda Gorzela
II miejsce Matylda Palka
III miejsce Agata Czerwonka
Wyróżnienia Aleksandra Brom, Tymon Kobiela, Xawier Kostecki
Nagroda publiczności Xawier Kostecki
Wyniki Szkolnego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej (listopad 2023)
Klasy 1 – 3
I miejsce:
Zuzanna Ziora 1a „Przybyli ułani”
Hanna Gerej 3a „ Jak długo na Wawelu”
II miejsce:
Paulina Sikora 3a „Co to jest niepodległość”
III miejsce:
Kinga Wydmuch 2c „Przybyli ułani”
Klasy 4 - 8
I miejsce:
Jagoda Gorzela 5a „Przybyli ułani”
Emilia Kowalska 4a „Piechota”
II miejsce:
Hanna Szlachta 6a „Rozkwitały pąki białych róż”
Aleksandra Brom 5a „Jeszcze jeden mazur”
III miejsce:
Julia Niemiec 4a „Rota”
Gabriela Traczuk 4a „Przybyli ułani”
Julita Golińska 4a „Legiony”
„EKO-skarbonka SKO” (październik)
Klasy 1-3:
I miejsce – Róża Sadzikowska 3b, Maksymilian Graczkowski 2a
II miejsce – Hania Gerej 3a, Paulina Sikora 3a
III miejsce – Zuzia Ziora 1a, Hubert Śleziak 2c
Wyróżnienia: Gabriela Maciąg 2a, Amelia Tojewska 3d, Franciszek Kłys 1a, Bartek Pluta 2a
Gratulacje 😊
"Kreatywna kropka" (październik)
W kategorii wiekowej IV-VIII:
1. miejsce: Aleksandra Adamiec 4c
2. miejsce: Justyna Stargała 7c
3. miejsce: Martyna Płaza 7c
W kategorii wiekowej I-III:
1. miejsce: Milena Kalińska 1a, Amelia Grodzka 1c, Milana Sebastian 3b, Yaroslava Yushkevich 3b, Hanna Blecharczyk 3c.
2. miejsce: Mikołaj Szczepański 1a, Amelia Drobina 1b, Oliwia Krawczyk 2b, Kira Sebastian 2b, Liliana Chmielowska 3a, Hanna Gerej 3a, Paulina Sikora 3a.
3. miejsce: Maria Greinert 2b, Bianka Migoń 3b, Marcin Stawiarski 3b, Cyprian Potoczny 3c.
Wyróżnienie otrzymują:
Maja Dybciak 1a, Yehor Shepel 1b, Roza Hakobyan 2b, Zofia Jama 3a, Hanna Kozieł 3a, Mariia Sviatovets 3b, Antonina Zając 3c.
Gratulujemy
Wyniki konkursu na najpiękniejszy różaniec (październik 2023).
Miejsce I Milena Kalińska klasa 1a
Miejsce II Aleksandra Gut kl 3a, Hanna Gerej kl 3a
Miejsce III Mateusz Mielczarek kl. 1a, Zuzanna Ziora kl. 1a, Gabriela Maciąg kl. 2a, Łucja Kwiecień kl. 2a, Bartłomiej Pluta kl. 2a, Kinga Wydmuch kl. 2c, Hanna Kozieł kl. 3a, Justyna Stargała kl. 7c
Wyróżnienia: Amelia Kuczera kl. 1c, Milena Kamińska kl. 1a, Karol Dudek kl. 1c, Jelena Hordin kl. 2a, Ksawery Sztucki kl. 4d, Maciej Polok kl. 4d, Lena Witwicka kl. 4d, Wiktoria Wałach kl. 4d.