Rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Rządowe programy realizowane w szkole.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

Szanowni Państwo,
z inicjatywy rodzica naszej szkoły został złożony projekt w ramach budżetu obywatelskiego pod nazwą „Budowa lekkoatletycznego obiektu sportowego”.
W ramach inicjatywy chcielibyśmy zagospodarować teren przyszkolny na tyłach budynku. Planowana jest budowa lekkoatletycznego obiektu sportowego, tj.: boiska do koszykówki o nawierzchni syntetycznej, przepuszczalnej dla wody, z poliuretanu, bieżni lekkoatletycznej okrężnej 3-torowej, bieżni lekkoatletycznej 4-torowej prostej, rozbiegu i skoczni do skoku w dal oraz rzutni do pchnięcia kulą (koła, progu i sektora rzutów). Boisko wyposażone zostanie w piłkochwyty. Inwestycja obejmuje również montaż elementów małej architektury, tj. ławek, stojaków na rowery, kosze na śmieci, tablicę regulaminową itp.

Może się to udać przy wspólnym zaangażowaniu całej wspólnoty szkolnej. Głosowanie odbędzie się we wrześniu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z projektem i popularyzowania go w swoim środowisku, aby uzyskać dużą liczbę głosów. To, czy nasze dzieci będą miały nowoczesną bazę sportową, jest w rękach nas wszystkich, zamieszkałych w Katowicach.

BO 1   BO 2

Szczegóły dostępne są pod niniejszym linkiem (kliknij).