al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Rządowe programy realizowane w szkole.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

Dzień Rodziny

Mama i Tata..., ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa - nasze pierwsze radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar - życie.
W tym roku w naszej szkole zorganizowane zostały spotkania z okazji Dnia Rodziny, na które uczniowie klas pierwszych zaprosili swoich najbliższych. Dzieci wspólnie z wychowawcami przygotowali występy artystyczne, wierszyki, piosenki, laurki, czym chciały wyrazić swoją ogromną miłość i wdzięczność za trud, poświęcenie i wychowanie swoim kochanym rodzicom.
Tegoroczna uroczystość była dla wszystkich wyjątkowa i z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

Katarzyna Szukalska 

dzien rodziny2022

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny