al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Wracamy do siebie. Akcja RELACJA. Czekamy na Was :)

Wracamy do szkoły. Odnowimy nasze relacje.

Zakończyła się rekrutacja do klas pierwszych.

Terminy rekrutacji. Ważne informacje.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

    W poniedziałek 27.09.2021 nasza nowo utworzona drużyna składająca się z dziewcząt i chłopców klas IV i V wzięła udział w Turnieju Koszykarskim Projekt BASKETMANIA 2021 Katowice. Drużyna ta, która zebrała się dopiero w połowie września, bardzo dzielnie rywalizowała w meczach z pozostałymi szkołami. Dzieci otrzymały za udział pamiątkowe koszulki oraz piłki do koszykówki. Celem turnieju było wykorzystanie koszykówki, jako narzędzia do popularyzacji zdrowego trybu życia w lokalnym środowisku dzieci i młodzieży, wyłonienie uzdolnionej koszykarsko młodzieży, która będzie mogła podjąć treningi w katowickich klubach sportowych oraz przygotowanie młodego człowieka do pełnienia dojrzałych ról społecznych w przyszłości. Mamy nadzieję, że po tym turnieju nadal będziecie wytrwale trenowali koszykówkę do następnych turniejów i rozgrywek. Trzymamy za Was kciuki! smile

Galerię z powyższego turnieju można zobaczyć w poniższym linku: http://www.projektbasket.pl/galeria/59-basketmania-27-09-2021-sp-58.

Basketmania2021

Ze sportowym pozdrowieniem 
Damian Gorzela 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny