al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Wracamy do siebie. Akcja RELACJA. Czekamy na Was :)

Wracamy do szkoły. Odnowimy nasze relacje.

Zakończyła się rekrutacja do klas pierwszych.

Terminy rekrutacji. Ważne informacje.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w tym roku wypadł 29 września. Kolejny już raz obchodziliśmy ten dzień w naszej szkole. Tym razem w obchodach towarzyszyły nam postaci z Gangu Swojaków. Pani Dyrektor, mgr Dorota Rembiasz - Gaborska, wszystkim uczniom oddziałów 1 - 3 przeczytała fragment najnowszej książki "Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc." Zarówno uczniowie klas pierwszych, których Pani Dyrektor odwiedziła osobiście, jak i drugo- i trzecioklasiści, z którymi połączyła się poprzez aplikację Teams, z dużym zainteresowaniem wysłuchali jednego z rozdziałów oraz wykonali przygotowane dla nich kolorowanki.

Od teraz możemy rozpocząć głośne czytanie w klasach w ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom. Do zobaczenia zatem na czytaniu!!!
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

mgr Aleksandra Kubis-Szlachta 
mgr Agata Warwas 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny