al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Tablica informacyjna. Dofinansowanie.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

Dzisiaj (3 marzec) na Politechnice Śląskiej mieliśmy wykłady na temat części budowy bolidu. Były bardzo interesujące. Zdobyliśmy wiele ciekawych informacji o budowie i działaniu bolidów, które będziemy na najbliższych zajęciach składać. Później poszliśmy do sali, w której znajdował się symulator jazdy. Bardzo nam się to podobało i każdy chciał samodzielnie spróbować swoich sił na symulatorze. Następnie udaliśmy się do warsztatu, gdzie podłączaliśmy do akumulatorów silnik, lampy i klakson. Na koniec dnia mieliśmy wykład o amortyzatorach. Na wykładzie zaprezentowany był krótki film, jak samochód pokonuje drogę z miękkimi i twardymi amortyzatorami. Po całym dniu byliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowolenia z dzisiejszego dnia.
bolidy 03 19
Sandra Jakubowska  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

7131502
DzisiajDzisiaj878
WczorajWczoraj2922
W tym tygodniuW tym tygodniu20394
W tym miesiącuW tym miesiącu7533
OgółemOgółem7131502

Właśnie teraz

Odwiedza nas 246 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie