al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Rekrutacja 2024/2025 - zarządzenia i terminy naboru.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie w SP 58.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

    Po długim czasie rozpoczynamy zajęcia w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego „Otwarte drzwi” — „SPOTKANIA Z KULTURĄ”. Uczniowie klas młodszych pierwszy raz uczestniczyli w nich 25 lutego 2023 i oglądali w kinie film pt. „Asteriks i Obeliks. Imperium Smoka”.
   Wraz z tytułowymi bohaterami przenosimy sie do roku 50 p.n.e., kiedy Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa — dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie.
    Niezwykle zabawne i ciekawe przygody Asteriksa i Obeliksa wszystkim bardzo się podobały. Serdecznie polecamy, zarówno młodszym, jak i starszym uczniom naszej szkoły. Rodzicom i nauczycielom film też z pewnością się spodoba.

Opiekunowie: Agnieszka Brzezina i Beata Ogórek  

kino sobota II2023

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

7283218
DzisiajDzisiaj2313
WczorajWczoraj4000
W tym tygodniuW tym tygodniu18017
W tym miesiącuW tym miesiącu60263
OgółemOgółem7283218

Właśnie teraz

Odwiedza nas 615 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie