al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Rekrutacja 2023/2024 - zarządzenia i terminy rekrutacji.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie z budżetu państwa.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

Pracujemy z dziećmi z afazją wg innowacji naszych nauczycieli.

"afazJA - możeMY" - inkubator Popojutrze 2.0.

    Po długim czasie rozpoczynamy zajęcia w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego „Otwarte drzwi” — „SPOTKANIA Z KULTURĄ”. Uczniowie klas młodszych pierwszy raz uczestniczyli w nich 25 lutego 2023 i oglądali w kinie film pt. „Asteriks i Obeliks. Imperium Smoka”.
   Wraz z tytułowymi bohaterami przenosimy sie do roku 50 p.n.e., kiedy Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa — dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie.
    Niezwykle zabawne i ciekawe przygody Asteriksa i Obeliksa wszystkim bardzo się podobały. Serdecznie polecamy, zarówno młodszym, jak i starszym uczniom naszej szkoły. Rodzicom i nauczycielom film też z pewnością się spodoba.

Opiekunowie: Agnieszka Brzezina i Beata Ogórek  

kino sobota II2023

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny