Rekrutacja do klas pierwszych. зарахування до перших класів.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Rządowe programy realizowane w szkole.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

Rok szkolny 2021/22 nie był łatwym rokiem - zdalna edukacja i inne problemy związane z reżimem sanitarnym utrudniały pracę uczniom i nauczycielom. Mimo tych utrudnień szczęśliwie dotarliśmy do końca roku szkolnego i 24 czerwca 2022 roku o godzinie 9.15 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas 1-3.
Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami odśpiewali hymn narodowy i hymn szkoły. Pani Dyrektor odczytała przemówienie podsumowujące cały rok, dziękując wszystkim nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i trud włożony na rzecz szkoły, a dzieciom życzyła wesołych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Po uroczystym przemówieniu uczniowie z oddziału 2a wraz z wychowawcą Panią I. Etryk zaprezentowali swe zwycięskie przedstawienie pt. Zamieszanie w krainie bajek”.
Po części artystycznej uczniowie i ich wychowawcy udali się do klas, by odebrać świadectwa i nagrody książkowe.
Zdjęcia można zobacyzć w Galerii.

Ilona Radziejowska-Kosiak