al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Rządowe programy realizowane w szkole.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

radio VI2022
 
  
15 czerwca grupa dziennikarzy z gazetki Myśl-nick wraz z osobami towarzyszącymi wybrała się z wizytą do Radia Katowice. Oprowadzał nas pan Tadeusz z działu sportowego. Mogliśmy zobaczyć rozdzielnię - serce radia, studio nagraniowe, posłuchać wiadomości o 11.00, patrząc na spikera radiowego i widząc, jak wygląda! Mogliśmy nagrać swoje głosy, zobaczyć salę z płytami, muzeum, gdzie zebrano wiele starych odbiorników radiowych. Pan Tadeusz bardzo ciekawie opowiadał o swoim miejscu pracy. Wiemy już, że Radio Katowice powstało w 1927 r., wiemy, co to dżingiel i dlaczego nasze regionalne radio przestało nadawać 4 razy w ciągu historii swojego istnienia. Polecamy wszystkim słuchanie Radia Katowice na częstotliwości 102,2 FM.
J.G. 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny