al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Rekrutacja 2023/2024 - zarządzenia i terminy rekrutacji.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie z budżetu państwa.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

Pracujemy z dziećmi z afazją wg innowacji naszych nauczycieli.

"afazJA - możeMY" - inkubator Popojutrze 2.0.

radio VI2022
 
  
15 czerwca grupa dziennikarzy z gazetki Myśl-nick wraz z osobami towarzyszącymi wybrała się z wizytą do Radia Katowice. Oprowadzał nas pan Tadeusz z działu sportowego. Mogliśmy zobaczyć rozdzielnię - serce radia, studio nagraniowe, posłuchać wiadomości o 11.00, patrząc na spikera radiowego i widząc, jak wygląda! Mogliśmy nagrać swoje głosy, zobaczyć salę z płytami, muzeum, gdzie zebrano wiele starych odbiorników radiowych. Pan Tadeusz bardzo ciekawie opowiadał o swoim miejscu pracy. Wiemy już, że Radio Katowice powstało w 1927 r., wiemy, co to dżingiel i dlaczego nasze regionalne radio przestało nadawać 4 razy w ciągu historii swojego istnienia. Polecamy wszystkim słuchanie Radia Katowice na częstotliwości 102,2 FM.
J.G. 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny