al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Rekrutacja 2023/2024 - zarządzenia i terminy rekrutacji.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie z budżetu państwa.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

     W ubiegłym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły brali udział w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. ZTU to ogólnopolska kampania edukacyjna, podejmująca problem profilaktyki uzależnień. Jej celem jest promowanie konstruktywnych postaw zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży aktywności prospołecznych jako alternatywy wobec wielu zachowań ryzykownych, szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy. Organizatorem kampanii ZTU oraz innych kampanii profilaktycznych jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Jest to konkurs zewnętrzny, a uczniowie naszej szkoły od lat biorą w niej udział. Z wielką przyjemnością informujemy, że w edycji konkursu plastyczno-literackiego „Rosnę zdrowo”  w roku szkolnym 2022/23 następujący uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienia:

Amelia Ignatowicz 5b
Helena Grzesiak 6b
Marta Pokucińska 8a
Laura Gorzela 7a
Julia Śpiewak 7b
Beata Kwiecień 5a
Antonina Pluta 7a

Nagrody książkowe zostaną przesłane przez organizatora do 15 listopada 2023 r.

Gratulujemy😎 

Szkolni Koordynatorzy Kampanii oraz Rada Pedagogiczna 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny