al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Rekrutacja 2024/2025 - zarządzenia i terminy naboru.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie w SP 58.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

W sobotę 13 maja uczniowie pierwszych i drugich klas wybrali się na wycieczkę w góry. Wyprawę rozpoczęliśmy w Ustroniu Polanie, do którego dotarliśmy pociągiem. Początkowo wędrowaliśmy zielonym szlakiem. Po dotarciu do rozwidlenia kilku szlaków wybraliśmy niebieski, który doprowadził nas do schroniska na Równicy. Tam uzupełniliśmy siły spożywając różne schroniskowe przysmaki. Następnie na małych wędrowców czekała niespodzianka. Wszyscy chętni mogli skorzystać z przejażdżki na torze saneczkowym. Zjazd przysporzył dzieciom niesamowitych wrażeń. Po dużej dawce emocji musieliśmy udać się w drogę powrotną. Jednak przed wyruszeniem znaleźliśmy jeszcze chwilkę na zakup pamiątek. Stromym czerwonym szlakiem zeszliśmy do Ustronia Zdroju skąd pociągiem bardzo zadowoleni wróciliśmy do Katowic. Wszyscy uczestnicy wycieczki okazali się wyśmienitymi wędrowcami.
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej wycieczce.
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Katarzyna Sordyl, Agnieszka Brzezina 

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

7534955
DzisiajDzisiaj323
WczorajWczoraj2514
W tym tygodniuW tym tygodniu12786
W tym miesiącuW tym miesiącu40629
OgółemOgółem7534955

Właśnie teraz

Odwiedza nas 670 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie