al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Rekrutacja 2023/2024 - zarządzenia i terminy rekrutacji.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie z budżetu państwa.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

Pracujemy z dziećmi z afazją wg innowacji naszych nauczycieli.

"afazJA - możeMY" - inkubator Popojutrze 2.0.

      W ubiegłym tygodniu odbyła się już XV edycja Konkursu Miejskiego dla świetlic szkolnych „Bajkowy Świat Europy”. W ramach współpracy ze Strażą Miejską w Katowicach przygotowane zadania konkursowe sprawdzały wiedzę uczestników na temat wybranych bajek i baśni państw członkowskich Unii Europejskiej oraz właściwych zachowań wobec osób nieznajomych. Uczestnicy konkursu rozwiązywali quiz wiedzy, odpowiadali na pytania i zagadki dotyczące treści bajek, ćwiczyli spostrzegawczość podczas układania flagi wylosowanego kraju przygotowanego w formie puzzli oraz rozwiązywali zadanie Kopciuszka – oddzielali groch od fasoli. Uczniowie mogli również sprawdzić swoją sprawność i szybkość na torze przeszkód. Jury zgodnie stwierdziło, że przygotowanie uczniów było na najwyższym poziomie, a wyniki prezentują się następująco:

  1. Szkoła Podstawowa nr 31 H. Sienkiewicza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6,
  2. Szkoła Podstawowa nr 12 im. I. J. Paderewskiego w Zespole Szkół i Placówek nr 1,
  3. Szkoła Podstawowa nr 48 im. Juliusza Ligonia.

Gratulujemy zwycięzcom i oczywiście zapraszamy za ROK 😊

Koordynator konkursu: Emilia Kaczoch  

BŚE 1

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny