Klasa 6d odwiedziła dworzec, sprawdziła odjazdy i obliczyła trasę do Częstochowy, a potem wraz z 6c wyskoczyła do parku. Przy pięknej pogodzie był czas na gry, zabawy, lody i pizzę. Ogród japoński dostarczył nam pięknych wrażeń a szumiąca woda uspokoiła nerwy:).
JG






