GŁOSUJEMY od 10 do 23 wrześniasmiech free

niebieska strzalka Oddaj swój głos tutaj.

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować społeczność Szkoły Podstawowej nr 58 w Katowicach, że w XI edycji Budżetu Obywatelskiego znalazły się dwa projekty, które otrzymały pozytywną oceną formalną i dotyczą Naszej szkoły.

1. Pierwszy projekt to „Dydaktyczny ogródek meteorologiczny przy Szkole Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach” (numer projektu L9/07/XI). zgłoszony przez Panią Lucynę Piekarczyk-Kusinę. Projekt zakłada budowę przy Naszej szkole profesjonalnego ogródka meteorologicznego, z którego w ramach zajęć dydaktycznych z geografii lub przyrody będzie mogła korzystać młodzież szkolna z naszego osiedla.

projekt meteo        projekt bezpieczenstwo (9)

2. Drugi projekt to „Kiss and Ride, czyli buziak i w drogę – budowa bezpiecznej strefy wysiadania dla dzieci przy Szkole Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach” (numer projektu L9/08/XI). Niezmiernie ważny projekt dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży przebywającej na placu szkolnym zgłoszony przez Pana Jakuba Wypchałowskiego. Głównym celem tego zadania jest wybudowanie bezpiecznej strefy dla wjazdu i parkowania samochodów; zarówno busów przywożących uczniów na zajęcia lekcyjne, jak również rodziców, którzy przywożą swoje pociechy do szkoły.

Drodzy Rodzice i Nauczyciele, Absolwenci i sympatycy naszej szkoły
- teraz wszystko w Naszych rękach!

10 września 2024 r. rozpoczyna się głosowanie, które wyłoni te projekty,
które zostaną zrealizowane.

Zróbmy wszystko, aby ani jeden głos mieszkańców
naszego osiedla nie został zmarnowany.

Doświadczamy - bawimy się - uczymy się. Prezentujemy pierwszy z projektów zgłoszonych w ramach XI edycji Budżetu Obywatelskiego – Katowice 2024 pt. „Dydaktyczny ogródek meteorologiczny przy Szkole Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach".

Numer projektu: L9/07/XI

Autorem projektu jest Pani Lucyna Piekarczyk-Kusina.
niebieska strzalka Szczegóły projektu (kliknij)

Czujemy się bezpiecznie. Prezentujemy drugi z projektów zgłoszony w ramach XI edycji Budżetu Obywatelskiego – Katowice 2024 pt. „Kiss and Ride czyli buziak i w drogę – budowa bezpiecznej strefy wysiadania dla dzieci przy Szkole Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach.

Numer projektu: L9/08/XI

Autorem projektu jest Pan Jakub Wypchałowski.
zielona strzalka Szczegóły projektu (kliknij)