al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Rekrutacja 2024/2025 - zarządzenia i terminy naboru.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie w SP 58.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

      22 marca 2024 r.  uczniowie z klas 1-3 razem z nauczycielami powitali wiosnę. Odbyły się zawody sportowe poprzedzone złożeniem przysięgi młodego sportowca oraz rozgrzewką, po której wszyscy byli gotowi na dalsze wyzwania. Największym zainteresowaniem dzieci cieszyły się konkurencje kozłowanie bigpiłki, surfowanie na desce czy wiosenne porządki. Wiele śmiechu i emocji sprawiły młodym sportowcom rzut butem do celu oraz bieg z jajem wielkanocnym.
      Naszym uczniom nie brakowało ducha sportowej rywalizacji. Pamiętali też o zasadzie FAIR PLAY, która towarzyszyła im od samego początku. Wyścigi odbyły się w miłej i serdecznej atmosferze, a każda grupa okazała się być tego dnia zwycięską drużyną i mogła powitać już nową porę roku. Zdjęcia poniżej i w Galerii.

Nauczyciele wychowania fizycznego, SU 

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

7546502
DzisiajDzisiaj369
WczorajWczoraj2110
W tym tygodniuW tym tygodniu11416
W tym miesiącuW tym miesiącu52176
OgółemOgółem7546502

Właśnie teraz

Odwiedza nas 458 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie