al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Rekrutacja 2024/2025 - zarządzenia i terminy naboru.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie w SP 58.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

     Dnia 18 marca mieliśmy przyjemność gościć uczniów Szkoły Podstawowej nr 66 w Katowicach na lekcji otwartej poświęconej drukowi 3D i nauce obsługi programu Tinkercad, która została przeprowadzona przez panią Sandrę Jakubowską. Wydarzenie to odbyło się dzięki nowoczesnemu sprzętowi zakupionemu w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.

Podczas zajęć uczniowie mieli okazję nie tylko zgłębić tajniki technologii druku 3D, ale również nauczyć się podstaw projektowania w programie Tinkercad - intuicyjnym narzędziu służącym do tworzenia gotowych modeli do wydruku. Pani Sandra Jakubowska, z ogromnym zaangażowaniem i pasją, wprowadziła uczestników w świat nowoczesnych technologii, pokazując im, jak dużo możliwości otwiera przed nimi nauka programowania i projektowania 3D.

Uczestnicy lekcji mieli okazję nie tylko poznać teoretyczne podstawy druku 3D, ale również przenieść zdobytą wiedzę w praktykę, projektując własne modele w Tinkercad. Dzięki temu mogli zobaczyć, jak z pomysłu, przez projekt, aż po gotowy wydruk, kształtuje się proces tworzenia w technologii 3D.

Lekcja ta była wyjątkową okazją do zainspirowania młodych ludzi do dalszego rozwoju w kierunku nauk ścisłych i technicznych, pokazując im jednocześnie, że nauka i technologia mogą być fascynujące i dostępne dla każdego.

Sandra Jakubowska 

zajecia3D III2024

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

7478399
DzisiajDzisiaj1049
WczorajWczoraj3388
W tym tygodniuW tym tygodniu4437
W tym miesiącuW tym miesiącu78883
OgółemOgółem7478399

Właśnie teraz

Odwiedza nas 357 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie