al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Tablica informacyjna. Dofinansowanie.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

     17 listopada 2023 obchodziliśmy w Naszej Szkole „Dzień Tabliczki Mnożenia”. Uczniowie klas 4-8 przygotowywali się do tego dnia podczas specjalnych lekcji matematyki, na których doskonalili znajomość tabliczki mnożenia poprzez różnego rodzaju gry interaktywne i zabawy, jak np. „Ja mam…, kto ma...”, układanie wieży z kubeczków czy gry Kartami Grabowskiego. W finałowym dniu została sprawdzona ich wiedza poprzez egzamin z tabliczki mnożenia przeprowadzany przez trzy dwuosobowe grupy interwencyjne. Uczniowie, którzy bezbłędnie odpowiedzieli w wyznaczonym czasie na wszystkie przykłady, uzyskiwali Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Przygotowane działania wpisują się w realizację kolejnego zadania w ramach uczestnictwa w ogólnopolskim projekcie „(Nie)zwykła matematyka”.

Karolina Walaszczyk-Szkutnik  

DTM 17 11 23

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

6884590
DzisiajDzisiaj447
WczorajWczoraj3939
W tym tygodniuW tym tygodniu4386
W tym miesiącuW tym miesiącu12684
OgółemOgółem6884590

Właśnie teraz

Odwiedza nas 378 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie