al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Tablica informacyjna. Dofinansowanie.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

W sobotę 13 maja uczniowie pierwszych i drugich klas wybrali się na wycieczkę w góry. Wyprawę rozpoczęliśmy w Ustroniu Polanie, do którego dotarliśmy pociągiem. Początkowo wędrowaliśmy zielonym szlakiem. Po dotarciu do rozwidlenia kilku szlaków wybraliśmy niebieski, który doprowadził nas do schroniska na Równicy. Tam uzupełniliśmy siły spożywając różne schroniskowe przysmaki. Następnie na małych wędrowców czekała niespodzianka. Wszyscy chętni mogli skorzystać z przejażdżki na torze saneczkowym. Zjazd przysporzył dzieciom niesamowitych wrażeń. Po dużej dawce emocji musieliśmy udać się w drogę powrotną. Jednak przed wyruszeniem znaleźliśmy jeszcze chwilkę na zakup pamiątek. Stromym czerwonym szlakiem zeszliśmy do Ustronia Zdroju skąd pociągiem bardzo zadowoleni wróciliśmy do Katowic. Wszyscy uczestnicy wycieczki okazali się wyśmienitymi wędrowcami.
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej wycieczce.
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Katarzyna Sordyl, Agnieszka Brzezina 

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

7131456
DzisiajDzisiaj832
WczorajWczoraj2922
W tym tygodniuW tym tygodniu20348
W tym miesiącuW tym miesiącu7487
OgółemOgółem7131456

Właśnie teraz

Odwiedza nas 556 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie