al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Rządowe programy realizowane w szkole.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

DZIEŃ SPORTU

20 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Sportu. Równolegle na sali gimnastycznej rozegrały się wyścigi rzędów, gry i zabawy dla klas 1-2, a na baseniezawody pływackie dla klas 3-5 i 6-8.Uczniowie, którzy nie brali czynnego udziału w zawodachpływackich kibicowali z balkonu. Po odpoczynku i spacerzewokół stawu Maroko, na boisku szkolnym odbył się KolorowyWielobój Sportowy z licznymi stacjami,, na wesoło’’.Jak co roku miał miejsce mecz w siatkówkę nauczyciele kontra uczniowie. Wszyscy aktywnie brali udział w zabawie, każdemudopisał dobry nastrój i humor.
Zdjęcia mozńa zobaczyć w Galerii.

Ilona Radziejowska-Kosiak  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny