al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Wracamy do siebie. Akcja RELACJA. Czekamy na Was :)

Wracamy do szkoły. Odnowimy nasze relacje.

Zakończyła się rekrutacja do klas pierwszych.

Terminy rekrutacji. Ważne informacje.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

We wrześniu nasze uczennice z klas VII i VII brały udział w specjalnym projekcie Otylii Jędrzejczak „MISTRZYNIE W SZKOŁACH” . Dziewczyny miały okazję nie tylko poznać, ale również poćwiczyć i porozmawiać z takimi medalistkami olimpijskimi jak: Joanna Jędrzejczyk, Katarzyna Zillmann, Anna Puławska, Karolina Naja oraz Otylia Jędrzejczak. Celem akcji była mobilizacja dziewcząt do zwiększenia aktywności ruchowej, promowanie aktywnego trybu życia i świadomość tego, jak ważną rolę w ich wieku pełni tak niedoceniana przecież lekcja wychowania fizycznego. Była to duża dawka motywacji do samokontroli i samodoskonalenia w wielu kwestiach - aktywnego trybu życia oraz dbania o własne zdrowie, samopoczucie i żywienie. Dziewczyny świetnie się bawiły, otrzymały różne gadżety oraz koszulki, a najważniejsze, że wróciły zmotywowane do samodoskonalenia się i dbania o swoja kondycję oraz zdrowie. Zajęcia te były również transmitowane na żywo w TVP Info.

Relację TV oraz zdjęcia  z tego projektu można zobaczyć w poniższym linku: https://dziennikzachodni.pl/mistrzynie-w-szkolach-gwiazdy-sportu-przeprowadzily-lekcje-wf-dla-300-katowickich-uczennic-zdjecia/ar/c2-15800664 
Relacja na You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=81RdBC7wpJY
Galeria zdjęć https://photos.google.com/album/AF1QipPNNhX2oi7ZM5JvG1arxHAfDoxFqOlXioY6fajS

  Mws2021 1  Misztrzynie w Szkołach  Mws2021 2

Damian Gorzela 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny