al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Wracamy do siebie. Akcja RELACJA. Czekamy na Was :)

Wracamy do szkoły. Odnowimy nasze relacje.

Zakończyła się rekrutacja do klas pierwszych.

Terminy rekrutacji. Ważne informacje.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

W dniach 27 września – 1 października będą realizowane działania w ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia przypadającego na piątek 1 października. Na lekcjach matematyki w oddziałach klas 4-8 uczniowie będą rozwiązywać łamigłówki i grać w gry mające na celu utrwalanie znajomości tabliczki mnożenia. Następnie we wszystkich oddziałach odbędzie się egzamin, a osoby, które perfekcyjnie znają tabliczkę mnożenia, otrzymają imienne Certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia. Zapraszamy do włączenia się w utrwalanie tabliczki mnożenia na wesoło m.in. poprzez ciekawą ofertę gier on-line dostępnych na stronie internetowej: https://www.xn--tabliczkamnoenia-0rd.pl/.

Karolina Walaszczyk-Szkutnik 

XISDTM X2021 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny