al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka szkolne

    "Idą Święta..."

  • Ślubowanie Pierwszoklasistów

    Pasowanie

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Rozpoczęła się rekrutacja. Zapraszamy.

Terminy rekrutacji. Ważne informacje.

Informacje i zasady bezpieczeństwa.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły.

Poznaję - planuję - wybieram.

Zobacz, przeczytaj, ucz się z nami.

Zapraszamy na Dzień Otwarty online 16 marca br.

W ramach realizacji innowacji matematycznej „Z matematyką na co dzień” przez panie Karolinę Walaszczyk-Szkutnik oraz Irenę Węgrzyn uczniowie oddziałów klas .6 zmierzyli się z realizacją projektu matematycznego Planujemy wycieczkę klasową. Celem projektu było przygotowanie oferty wycieczki jednodniowej w Polsce, rozwijając przy okazji matematyczną wiedzę i umiejętności uczniów, kształcąc współpracę w grupie oraz samodzielność i odpowiedzialność. Projekt realizowali uczniowie wszystkich oddziałów klas 6. w okresie 25 stycznia 2021 – 26 lutego 2021. Ostateczną formą prezentacji projektu była prezentacja multimedialna, którą uczniowie przedstawiali na lekcjach matematyki on-line. Gratulujemy uczniom pomysłów oraz kreatywności, a ich prace można zobaczyć poniżej.

 

Projekt Wycieczka 6a 1

Projekt Wycieczka 6a 2

Projekt Wycieczka 6a 3

Projekt Wycieczka 6a 4

Projekt Wycieczka 6a 5

Projekt Wycieczka 6b 1

Projekt Wycieczka 6b 2

Projekt Wycieczka 6b 3

Projekt Wycieczka 6b 4

Projekt Wycieczka 6c 1

Projekt Wycieczka 6c 2

Projekt Wycieczka 6c 3

Projekt Wycieczka 6d

Karolina Walaszczyk-Szkutnik  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny