Wracamy do siebie. Akcja RELACJA. Czekamy na Was :)

Wracamy do szkoły. Odnowimy nasze relacje.

Zakończyła się rekrutacja do klas pierwszych.

Terminy rekrutacji. Ważne informacje.

Skorzystaj z naszego wsparcia. Zadzwoń, napisz, przyjdź :).

Materiały dla uczniów, organizacja pomocy.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z dotychczasowych akcji Samorządu Uczniowskiego.

We wrześniu po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kropki, a tegoroczny Dzień Chłopaka świętowaliśmy pod hasłem „Każdy Wariacik nosi krawacik" - nawet dziewczęta i panie założyły krawaty, zabawa była przednia ????

W październiku z okazji Kolorowego Tygodnia przyłączyliśmy się do Dnia Pomarańczowego i obchodziliśmy Dzień Dyni. Dynie były nawet na głowach niektórych uczniów.

Zanim z powodu pandemii cała społeczność realizować zaczęła nauczanie zdalne zdążyliśmy zorganizować Dzień Kapcia. Do akcji przyłączyli się również uczniowie klas starszych, uczący się już w domach.

Dziękujemy wszystkim za przyłączanie się do naszych akcji! Życzymy zdrowia i zapraszamy do galerii zdjęć.

Aleksandra Robaszkiewicz