19 września 2018
Dzień rozpoczął się bardzo pracowicie: pobudka, mycie i ubieranie się. Potem śniadanie i…. myśleliśmy, że będzie spacer, a tu lekcje i zadanie domowe, a właściwie zadanie pokojowe, bo do odrobienia w pokoju. Jednak coś wisiało w powietrzu. No i wreszcie usłyszeliśmy o dzisiejszych niespodziankach. Na początek bardzo ciekawe zajęcia plastyczne, na których poznaliśmy różne techniki wykorzystania skrawków materiału.

zielona 2 1

Z morskich kolorowanek stworzyliśmy ciekawą pracę i nadaliśmy jej tytuł: „Impreza w oceanie”.

zielona 2 2

Po tych zajęciach czekał nas sprawdzian wokalny – karaoke. Zabawa bardzo się nam podobała. Lubimy śpiewać, zatem ta niespodzianka była również udana.

Dzień na zielonej szkole bardzo szybko płynie, a zabawie nie ma końca. Nasze wychowawczynie miały dla nas jeszcze dwie ciekawe propozycje. Przed kolacją uczestniczyliśmy w godzinnej zabawie integrującej nas. Było mnóstwo śmiechu, radości. Udowodniliśmy, że wspólnie możemy więcej.

zielona 2 4

Wyczerpani i głodni ruszyliśmy na kolację. Myśleliśmy, że po niej to już tylko spacer i idziemy na zasłużony odpoczynek, ale po kolacji usłyszeliśmy wiadomość, która przywróciła nam siły, a emocje dały o sobie znać: MAMY DYSKOTEKĘ! Zatem mycie, czesanie, dyskotekowy strój, fryzury i perfumy. Idziemy tańczyć.

zielona 2 5

Po tak wspaniałym dniu nie potrzeba nam już nic więcej oprócz snu. Jutro pewnie będzie spokojniej, chociaż wiemy, że zielona szkoła to wspaniała nauka przeplatana wieloma niespodziankami, dlatego wszystko jest tutaj takie ciekawe.

Wszystkich pozdrawiamy i do następnych wiadomości.

Uczniowie klas 3 oraz ich wychowawczynie