al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sekretariat@sp58katowice.pl  
rodo   vulcan         bip logo  

Rekrutacja 2024/2025 - zarządzenia i terminy naboru.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Dofinansowanie w SP 58.

Rządowe programy realizowane w szkole.

Współpraca miasta Katowice z organizacją UNICEF.

Programy i projekty realizowane w naszej szkole.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

"afazJA - możeMY", "WychodziMY poza schemaTY"

Innowacje nauczycieli - inkubator Popojutrze 2.0.

Szanowny użytkowniku

W chwili wejścia na naszą stronę w Twojej przeglądarce ustawiane zostają tzw. cookies.

Co to są pliki cookies:

Plik cookie to niewielki plik tekstowy przesyłany przez serwer strony sieci Web (dalej www) i zapisywany w pamięci urządzenia użytkownika, który mają na celu polepszanie funkcjonowania i personalizacji naszej strony. Plik ten powiadamia serwer strony WWW, że dana osoba po raz kolejny odwiedza stronę internetową.

Zastosowanie plików cookie:

Cookies - "Ciasteczka" ustawiane są głównie w kilku przypadkach:

  • umożliwiają i usprawniają działanie strony www,
  • upraszczają korzystanie ze strony www,
  • umożliwiają monitorowanie, analizowanie oraz ulepszanie działania i efektywności strony www.
  1. Serwis wykonano na publicznym i wolnym oprogramowaniu typu CMS - Joomla 2.5, który ustawia cookies do przechowywania danych służących poprawnej nawigacji w strukturze strony.
  2. W czasie logowania ustawiane są "cookies" niezbędne do utworzenia sesji zalogowanego użytkownika (tak, aby nie było koniecznym logowanie się na każdej podstronie).
  3. W serwisie umieszczono moduł obsługujący statystykę odwiedzin, który również wysyła "cookies".
  4. Serwis daje możliwość bezpośredniego linkowania lub "polubienia" strony w serwisach społecznościowych. Taka funkcja również wymaga ustawienia "ciasteczka".
  5. Niektóre multimedia, np. filmy z serwisu YouTube ustawiają własne "cookies" w celu umożliwienia poprawnego odtwarzania oraz prowadzenia statystyk linkowanych multimediów.

Pliki cookie, których używamy, nie wyrządzają żadnych szkód i nie powodują zmian w urządzeniu użytkownika oraz w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu. Zapewniamy również, że informacje zawarte w "cookies" nie zawierają wrażliwych danych, tj. danych identyfikacyjnych: nazwisk, adresów czy informacji o płatnościach; nie służą również do gromadzenia informacji o użytkownikach odwiedzających naszą stronę.

Obsługa plików cookies:

Aby użytkownik mógł w pełni wykorzystać zawartość i spersonalizowane funkcje strony www.zsi1katowice.pl, jego urządzenie (którym może być: komputer, tablet lub telefon komórkowy) musi akceptować pliki cookie (często jest to ustawienie domyślne), ponieważ niektóre spersonalizowane funkcje strony możemy udostępniać tylko przy wykorzystaniu tych plików.

Użytkownik może ograniczyć możliwość używania plików cookie ze stronywww.zsi1katowice.pl: zablokować je lub usunąć. Ograniczenia, zablokowania lub usunięcia plików cookie użytkownik może dokonać za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu.

Umieszczane pliki cookie są naszymi własnymi plikami. Umożliwiamy umieszczanie pików cookie podmiotom zewnętrznym. Zasady korzystania przez podmioty zewnętrzne z plików cookie zostały zawarte w polityce prywatności tych podmiotów.

Więcej informacji na temat technologii "cookies" można uzyskać na stronach Wikipedii oraz Specyfikacji W3C (w języku angielskim).

Każda współczesna przeglądarka internetowa powinna umożliwić blokowanie cookies. Należy jednak pamiętać, że takie działanie może zubożyć funkcjonalność odwiedzanych witryn internetowych. Poniżej wskazane są sposoby wyłączenia mechanizmu cookie w popularnych przeglądarkach:

W menu ukrytym pod trzema poziomymi kreseczkami w prawym górnym rogu przeglądarki wybierz "Narzędzia" a potem "Wyczyść dane przeglądania...". Oprócz możliwości czyszczenia plików cookie, znajduje się tam link "Więcej informacji", który prowadzi do szczegółowego opisu funkcji prywatności przeglądarki.

W menu "Narzędzia" wybierz "Opcje" i w nich zakładkę "Prywatność". Przeglądarka daje Ci możliwość zaznaczenia, że nie chcesz być śledzony w ogóle albo usunięcia pojedynczych ciasteczek poszczególnych witryn.

Przyciskiem "Opera" w lewym górnym rogu otwórz menu i wybierz w nim "Ustawienia" i dalej "Wyczyść historię przeglądania...". Oprócz możliwości skasowania już ustawionych plików cookie, jest tam też przycisk "Zarządzaj ciasteczkami..." prowadzący do bardziej zaawansowanych opcji dla poszczególnych witryn.

W menu "Narzędzia" wybierz "Opcje internetowe" i w nich zakładkę "Prywatność". Specjalnym suwakiem możesz regulować ogólny poziom prywatności albo przyciskiem "Witryny" zarządzać ustawieniami poszczególnych serwisów internetowych.

W menu "Safari" wybierz "Preferencje" i w nich zakładkę "Prywatność". Znajdziesz w niej liczne opcje dotyczące plików cookie.

  • W przypadku korzystania ze stron za pomocą urządzenia mobilnego (Tablety, Smartfony itp.) lub innej przeglądarki należy odwołać się do dokumentacji konkretnego urządzenia / producenta oprogramowania, do zapoznania się z opcjami prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia mobilnego.

 

 

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Afazja

YouTube Sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja

Mapa witryny

Odwiedzający

7534926
DzisiajDzisiaj294
WczorajWczoraj2514
W tym tygodniuW tym tygodniu12757
W tym miesiącuW tym miesiącu40600
OgółemOgółem7534926

Właśnie teraz

Odwiedza nas 462 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie