26 października 2017 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w bardzo ciekawych warsztatach plastycznych na Stadionie Śląskim. Czy kolory boiska mogą stać się inspiracją do stworzenia dzieła? Podczas warsztatów na prawdziwym stadionie udowodniliśmy, że te barwy to fantastyczna okazja do kreatywnej i twórczej rozgrywki. Rozruszaliśmy sprawne mięśnie naszych dłoni, bo rysowaliśmy kredą, pastelami, ale też palcami! Pozaziemskie Mistrzostwa, Kwadratowa piłka do gry w nogę? Boisko z księżycowego pyłku? Miękkie jak wata cukrowa ciężary? To wszystko zobaczyliśmy oczami wyobraźni. Poznaliśmy technikę kolażu, uwieczniliśmy wszystkie najbardziej odlotowe pomysły.
     Dziękujemy bardzo za wspaniale spędzony czas i niesamowite przeżycia na murawie stadionu.

stadion1  stadion2 stadion3

Barbara Gawlas