19 listopada 2016 uczniowie klas młodszych mieli okazję zobaczyć kolejny zabawny i pełen zwrotów akcji film pt. „Wilk w owczej skórze”. Wyjście to odbyło się w ramach „Spotkań z kulturą”. Film opowiada o przygodach młodego wilka – Szarego, który jest synem wodza stada. Interesują go dobra zabawa i szalone pościgi za owcami, a nie pozostanie następcą swojego ojca. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywraca się do góry nogami. Pewny siebie wilczek budzi się… w owczej skórze! Jeśli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadchodzi niebezpieczeństwo, pokazuje prawdziwą naturę i staje w obronie wełnianych przyjaciół. Chętne osoby zapraszamy na kolejne wyjście, które odbędzie się w grudniu.

Opiekunowie: A. Brzezina, B. Ogórek