Uczniowie klasy 1a uczestniczą w tym roku szkolnym w zajęciach teatralnych, gdzie pod kierunkiem pani Beaty Chren przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dnia 22 stycznia 2019 zaprosili do szkoły swoje kochane babcie i dziadków i najlepiej jak potrafili zaśpiewali piosenki, wyrecytowali wiersze i przedstawili krótkie scenki. Na koniec wręczyli im własnoręcznie wykonane laurki. Babcie i dziadkowie byli bardzo wzruszeni i zachwyceni, że mogli zobaczyć swoje wnuczki i wnuków. Polały się łzy wzruszenia, jak również ze śmiechu, gdyż przedstawione scenki były bardzo zabawne. Piękną dekorację pomogły przygotować panie ze świetlicy i pani z biblioteki, którym bardzo dziękujemy. Przedstawienie to wystawimy jeszcze raz 24 stycznia 2019 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zespole Szkół i Placówek nr 2 dla seniorów. Mamy nadzieję, że im również się spodoba. Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Agnieszka Brzezina