al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Czy można spędzić piątkowe popołudnie i wieczór bez komputera? Tak! smile

19 października w ramach ŚPPP – „Dzieci Tysiąclecia – Integracja” został zorganizowany pierwszy w tym roku szkolnym Wieczór z planszówkami. Można było zagrać w statki, chińczyka, Wróżki, warcaby, Grzybobranie i inne mniej lub bardziej popularne gry. Wszyscy doskonale się bawili, a trzy godziny przeznaczone na rozgrywki minęły bardzo szybko.
Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie także będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wypatrujcie na korytarzu szkolnym i drzwiach wejściowych plakatu z informacją o kolejnym spotkaniu – tym razem w listopadzie smile.

Marta Bruczyńska, Agnieszka Łagódka i Zofia Nowak  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny