al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Ślubowanie Pierwszoklasistów

    Pasowanie

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

27.11. - 4.12. to w naszej szkole Tydzień życzliwości. Znajdź się wśród życzliwych!

4 grudnia ubieramy się na żółto. Baw się razem z nami.

Wyniki konkursu szkolnego „Pieśni i Piosenki Patriotyczne” (listopad 2019)

Klasy 1-3
I miejsce: Aleksandra Brom 1a
II miejsce: Laura Gorzela 3a
III miejsce: Jagoda Gorzela 1a

Klasy 4-8
I miejsca: Grzegorz Czerniakowski 8b, Tomasz Sikora 5a
II miejsca: Daniel Filewicz 7a, Karol Bemben 6c
III miejsca: Dawid Geisler 7c, Marcin Dittrich 7c, Kamil Jakubiak 7c

Gratulujemy i zapraszamy za rok! 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "MALOWANE WIERSZE BRZECHWY" kl. 1-3 (listopad, grudzień 2019)

I miejsce: Aleksandra Brom 1a, Hanna Szlachta 2a, Zuzanna Jędrzejczyk 3a
II miejsce: Alicja Operhalska 2a, Natalia Janocha 2a, Dorian Dubiel 2b, Igor Szablewski 3a
III miejsce: Beata Kwiecień 1a, Klaudia Nowak 2c, Łucja Makuch 3a, Laura Gorzela 3a
Wyróżnienia: Agata Czerwonka 1a, Jagoda Gorzela 1a, Julia Klar 1a, Agnieszka Pokucińska 1a, Zuzanna Siwiec 1a,Przemysław Włodarski 1a, Maciej Janocha 2a, Emilia Molik 2a, Szymon Neukirch 2a, Hanna Siwiec 3a.

Wyniki konkursu SKO „Ekoskrzynia na pieniądze” (listopad 2019)

I miejsce: Tymon Kobiela 1a, Oliwier Kosiński 1b, Piotr Błaszczyk 3c
II miejsce: Adrian Grabowski 1b, Klaudia Bera 3a, Klaudia Nowak 2c
III miejsce: Natalia Janocha 2a, Ola Brom 1a, Julia Czekal 3c
Wyróżnienia: Igor Fraczyk 1a, Maciej Janocha 2a, Iwona Misiewicz 3c, Kacper Zientek 1a, Przemek Włodarski 1a, Hanna Szczyra 3b

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego „Moja ojczyzna – mała i duża” (listopad 2019)

I miejsce: Anna Gierok
II miejsce: Błażej Dzwonkowicz
III miejsce: Natalia Owczarczyk, Wojciech Gębala

SZKOLNY KONKURS KANAPKOWY (październik 2019)

I m. oddziały 2b, 3b
II m. oddziały 2a, 2c
III m. oddziały 1a, 1b, 3a

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i życzymy smacznego 

 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny