al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

 KONSULTACJE 12.03.2019 r.

Nauczyciele uczący w oddziałach 7 - 8 SP  i oddziałach gimnazjalnych

W godz. 16:00-17:00 nauczyciele są na terenie szkoły, a w wyznaczonych salach w godz. 17:00-18:00.

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Godziny

Nr sali

Klasa

1.             

Baczyńska Agnieszka

matematyka

17:00 -18:00

24

 

2.             

Bąk Maciej

edukacja dla bezpieczeństwa

17:00 -18:00

41

 

3.             

Bilińska Magdalena

język polski

17:00 -18:00

54

7a

4.             

Biros Wiesława

nauczyciel współorganizujący
na wychowaniu fizycznym

17:00 -18:00

41

 

5.             

Blicharska Renata

 przyroda, geografia

17:00 -18:00

41

 

6.             

Błażejewska-Ziora Joanna

nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00 -18:00

41

 

7.             

Błońska Zofia

język polski

17:00 -18:00

47

7c

8.             

Błotko Małgorzata

zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

17:00 -18:00

45

 

9.             

Chmielowiec Piotr

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

44

8b

10.          

Dryja Helena

wychowanie fizyczne

17:00 -18:00

41

 

11.          

Ks. Flis Leszek

religia

17:00 -18:00

41

 

12.          

Gancarczyk Dariusz

historia, WOS

17:00 -18:00

50

 

13.          

Gamrat Anetta

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

57

IIIB

14.          

Gawliczek Agnieszka

język angielski, nauczyciel współorganizujący
na języku angielskim

17:00 -18:00

41

 

15.          

Gorzela Damian

wych. fizyczne

17:00 -18:00

41

 

16.          

Gorzela Joanna

język angielski, nauczyciel współorganizujący
na języku angielskim

17:00 -18:00

41

 

17.          

Grabizna-Kusz Edyta

 biologia

17:00 -18:00

57

IIIB

18.          

Gradzik Marek

informatyka

17:00 -18:00

41

 

19.          

Grzeganek Marcin

muzyka, matematyka

17:00 -18:00

41

 

20.          

Guziak Anna

język polski

17:00 -18:00

49

8a

21.          

Jakubowska Sandra

matematyka, zajęcia komputerowe

17:00 -18:00

53

7b

22.          

Jasińska-Sikora Anna

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

53

7b

23.          

Kacperska Monika

nauczyciel współorganizujący
na wychowaniu fizycznym

17:00 -18:00

41

 

24.          

Konik-Leszczyńska Anna

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

43

IIIC

25.          

Konrad Urszula

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

42

IIIA

26.          

Kościołek Aleksandra

nauczyciel rewalidacji w zakresie
rehabilitacji ruchowej

17:00 -18:00

41

 

27.          

Kubis-Szlachta Aleksandra

nauczyciel bibliotekarz

17:00 -18:00

41

 

28.          

Kuczmik Ewa

wychowanie fizyczne

17:00 -18:00

41

 

29.          

Kwitek Agnieszka

nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00 -18:00

41

 

30.          

Labus Karolina

nauczyciel rewalidacji

17:00 -18:00

41

 

31.          

Lagierska Danuta

wych. fizyczne

17:00 -18:00

41

 

32.          

Łagódka Agnieszka

nauczyciel współorganizujący na języku
niemieckim, wychowawca świetlicy

17:00 -18:00

41

 

33.          

Machaj Beata

historia, WOS

17:00 -18:00

42

IIIA

34.          

Małowicz Karin

muzyka, plastyka

17:00 -18:00

41

 

35.          

Neffe Aneta

psycholog

17:00 -18:00

23

 

36.          

Pastwa Bożena

pedagog

17:00 -18:00

23

 

37.          

Podemska-Pniok Ewa

pedagog

17:00 -18:00

23

 

38.          

Radziejowska Ilona

nauczyciel rewalidacji w zakresie
rehabilitacji ruchowej

17:00 -18:00

41

 

39.          

Rygielska Romana

biologia

17:00 -18:00

41

 

40.          

Stachowicz Mirosława

nauczyciel religii

17:00 -18:00

41

 

41.          

Szajna Stanisława

fizyka

17:00 -18:00

41

 

42.          

Szota Anetta

informatyka, plastyka, zaj. techniczne

17:00 -18:00

41

 

43.          

Szydłak Ewelina

 język angielski

17:00 -18:00

41

 

44.          

Tabisz Danuta

chemia

17:00 -18:00

41

 

45.          

Trembaczowska-Brom Katarzyna

język angielski

17:00 -18:00

41

 

46.          

Varżagolis Elżbieta

język polski, język niemiecki

17:00 -18:00

41

 

47.          

Waloszczyk Dariusz

język angielski

17:00 -18:00

41

 

48.          

Węgrzyn Irena

matematyka, nauczyciel rewalidacji

17:00 -18:00

41

 

49.          

Wójcik Iwona

język niemiecki

17:00 -18:00

43

IIIC

50.          

Zaczyk Andrzej

wych. fizyczne

17:00 -18:00

41

 

51.          

Żmija Barbara

historia, WOS, WDŻ

17:00 -18:00

41

 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny