• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rekrutacja elektroniczna. Rekrutacja od 23 marca 2020.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Organizacja pracy szkoły podczas epidemii.

Pobierz materiały, przeczytaj, skorzystaj :-)

Zaczynamy sportową zabawę, przed nami 5 rund.

Zakwalifikowaliśmy się do programu "Pomarańczowa Siła".

Doradztwo zawodowe. Orientacja zawodowa. Wybór szkoły.

Poznaję - planuję - wybieram. Zapoznaj się z poradnikiem.

pdfRegulamin świetlicy szkolnej

WITAMY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ!

W godzinach od 6.45 do 16.45 od poniedziałku do piątku zapraszamy do naszej świetlicy, w której miło i przyjemnie spędzicie czas! Traficie do nas łatwo – sale świetlicowe znajdują się tuż za jadalnią, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim łakomczuchom. Nasze Panie, pod przewodnictwem „dobrego ducha” świetlicy – pani kierownik Eweliny Darul, starają się zapewnić wszystkim uczestnikom przyjazną atmosferę podczas gier i zabaw ruchowych, w czasie zajęć plastycznych, czytelniczych oraz w trakcie zabaw i gier stolikowych. Codziennie też możecie liczyć na pomoc w odrabianiu zadań domowych.

Dla zwiększenia komfortu przebywających w świetlicy uczniowie podzieleni są na grupy:

• O dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pierwszej grupy troszczą się panie: mgr Barbara Gawłowska, mgr Emilia Kaczoch, mgr Magdalena Marcinkowska-Baran oraz mgr Aleksandra Robaszkiewicz.
  • Grupa druga może liczyć na fachową opiekę wychowawców: mgr Eweliny Darul, mgr Anny Konik - Leszczyńskiej, mgr Agnieszki Łagódki, mgr Bożeny Pastwy, mgr Ewy Stanek, mgr Agaty Warwas.
  • Grupą trzecią i czwartą opiekują się nauczyciele - wychowawcy świetlicy szkolnej zgodnie z harmonogramem.
  • Pracę świetlicy wspomagają również nauczyciele - mgr Agnieszka Brzezina, mgr Beata Ogórek, mgr Aleksandra Kubis-Szlachta.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO BLOGA.