• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Czekamy na wyniki głosowania. Dowiemy się w styczniu 2021 r.

Dziękujemy za Twój głos na "Potrzebuję, więc drukuję".

Informacje i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole od 1 września 2020 r.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Za nami 5 rund. Teraz czekamy na odwiedziny Gwiazd :).

Wygraliśmy w ogólnopolskim programie "Pomarańczowa Siła".

:)

• 9 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII edycji konkursu nauk przyrodniczych "Świetlik". Konkurs ten popularyzuje nauki przyrodnicze wśród uczniów szkoły podstawowej. Wszyscy uczniowie stanęli na wysokości zadania, a najlepsi otrzymają nagrody główne: Jagoda G. i Laura G. oraz Hanna Sz.

• Zajęliśmy I miejsce w ogólnopolskim programie "Pomarańczowa Siła" ING. Więcej w artykule Pomarańczowa Siła.
  • Z przyjemnością informuję, że uczeń oddziału 8b Artur Skóra został laureatem XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej”.

Gratulujemy!

Zofia Błońska

sp58 logo pr 05

sp58 logo pr 01

Laureat "Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej"

XVAntologia CM 5 listopada 2018 roku w "Teatrze Nowym" w Zabrzu odbył się XV Wernisaż Poetycki będący podsumowaniem kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego dla szkół podstawowych i średnich zorganizowanego pod Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Zabrze. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 30 z Zabrza, a współorganizatorem - Wydział Oświaty UM w Zabrzu. W konkursie wzięli udział uczniowie z około 140 szkół.
Spośród ponad 2500 utworów wyłoniono ponad 130 laureatów.
Tym milej powiadomić Państwa, że jednym z nagrodzonych został uczeń naszej szkoły -
Cezary Miłaszewski z III b gimnazjum.

poznaj g slask 6 18 bieg p VI2018 bankomat zuza 2018 2m miniturniej siatkowej dni zaleza mk 2017

Osiągnięcia sportowe i udział naszych uczniów w zawodach
zorganizowanych w II półroczu 2016/2017