al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

29 października w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego Dzieci Tysiąclecia - Integracja uczniowie naszej szkoły spędzili popołudnie w interesującym towarzystwie papug! W ramach zajęć „Poznajemy ciekawe miejsca Katowic i okolic” wybraliśmy się do Papugarni Carmen, gdzie przez dłuższy czas mieliśmy okazję obserwować zachowania papug. Mogliśmy je też nakarmić. Respekt wzbudziła wielka papuga ara, której nie można było dotykać ze względu na bezpieczeństwo. W drodze powrotnej zwiedziliśmy dzielnicę Załęże, która leży w bliskim sąsiedztwie naszej szkoły.
Kolejne wyjścia już wkrótce!

E. Stanek, K. Siwczyk  

papugi

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny