al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

20 października 2018 w ramach  Środowiskowego Programu Profilaktycznego  Dzieci Tysiąclecia – Integracja  odbyło się wyjście do kina w ramach zajęć „Spotkania z kulturą”. Wybraliśmy się na trzecią już część potwornie zabawnego filmu „Hotel Transylwania 3”. Tym razem Paka Draka wybiera się na wymarzone wakacje luksusowym statkiem, a my towarzyszymy im na każdym kroku tej zabawnej i momentami niebezpiecznej wyprawy. Bardzo miło spędziliśmy to sobotnie przedpołudnie. Kolejne wyjście już niebawem. Zapraszamy.

Opiekunowie: Agnieszka Brzezina, Beata Ogórek 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny