• Zakończenie roku 2018/2019

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

Informacje związane z końcem roku szkolnego 2018/2019.

Podręczniki, które będą obowiązywały po wakacjach.

Lista podręczników obowiązujących w roku 2019/2020.

Od 10 lat w naszym mieście odbywa się konkurs dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych "Wiem, że potrafię"Uczniowie zgłaszający się do udziału rywalizują, w ramach trzech grup wiekowych, w pięciu konkurencjach: praca literacka, praca plastyczna, osiągnięcia artystyczne, sportowe oraz łamigłówki matematyczne. W tym roku, w jubileuszowej edycji konkursu, uczeń klasy IB Dawid Kubiszewski zajął I miejsce - był  bezkonkurencyjny w kategorii osiągnięć sportowych! Dawid od 3. roku życia, czyli już 10 lat, gra w hokeja. Trenuje 7 dni w tygodniu. Jego wytrwała praca daje wymierne efekty w postaci licznych tytułów zdobytych w kraju (drużyna, w której gra ma na swym koncie m. in. tytuł mistrza Polski) i za granicą.
Dawidowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów - nie tylko sportowych.
Mamy nadzieję, że przykład Dawida zachęci naszych uczniów do systematycznego podejmowania wysiłku oraz brania udziału w konkursach.