al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka szkolne

    "Idą Święta..."

  • Ślubowanie Pierwszoklasistów

    Pasowanie

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Rekrutacja 2020/2021 - informacje. Terminy rekrutacji.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Minitargi edukacyjne i konsultacje ze specjalistami.

Rodzice, Uczniowie - czekamy na Was 17 marca.

Zaczynamy sportową zabawę, przed nami 5 rund.

Zakwalifikowaliśmy się do programu "Pomarańczowa Siła".

Doradztwo zawodowe. Orientacja zawodowa. Wybór szkoły.

Poznaję - planuję - wybieram. Zapoznaj się z poradnikiem.

26 10 2019 ginognatyW minioną sobotę 26.10.2019 odbyły się zajęcia z cyklu "Poznajemy atrakcje najbliższej okolicy", realizowane w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego "Dzieci Tysiąclecia - Integracja". Tym razem, z okazji zbliżającego się Halloween, Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu przygotowała warsztaty archeologiczne "Dinognaty na Grubie". Odkrywcy z klas 1a, 2b i 3b nie tylko zwiedzili podziemia, poznali pracę górników, ale też podziwiali las karboński, rysowali węglem na ociosie oraz szukali gnatów dinozaurów. Każdy uczestnik wyprawy dostał własne, prywatne jajeczko dinozaura do wyhodowania. Choć sceneria tego dnia była iście halloweenowa, roiło się od pająków, dyni, pajęczyn i różnych strachów, to nikt nie wypękał:) W końcu do odważnych świat należy.

Magdalena Marcinkowska Baran 
Anna Brodacka

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny