al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Zakończenie roku 2018/2019

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Akcja "Przerwany marsz". Stwórzmy "Pamiętniki Pokoleń".

Mija 80 lat od wybuchu II wojny światowej.

Startuj w V biegu rodzinnym - sztafecie powstańczej.

Zachęcamy do wspólnego biegu w sobotę 19 października.

  3.10.2019 w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się finałowa gala ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Podczas gali absolwentka Naszej szkoły Marta Kusz otrzymała nagrodę za wykonanie pracy plastycznej w ramach konkursu „Ja za 20 lat” organizowanego w roku szkolnym 2018/2019. Marta odebrała nagrodę w obecności Pełnomocnika Prezydenta ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Katowicach - Pana Macieja Maciejewskiego, Dyrektora Szkoły - Pani mgr Doroty Rembiasz-Gaborskiej oraz szkolnego koordynatora Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł - Pani mgr Renaty Blicharskiej.

marta X2019

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny