bip logo

• Jasełka

5 października klasy 2b i 2c z wychowawcami udali się do pawilonu ‘Dobry klimat” na spotkanie organizowane z okazji 24. Sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu. Podczas aktywnych warsztatów dzieci zyskały wiedzę dotyczącą przyczyn i skutków zmian klimatu oraz sposobów jego ochrony. Samodzielnie wykonywali atrakcyjne eksperymenty z fizyki. Dodatkowo, dla wszystkich uczniów, został przygotowany dobry poczęstunek.
Wspaniałymi prowadzącymi byli: Piotr Zwoliński i Cezary Olchawa - członkowie Zarządu Stowarzyszenia Niezależna Grupa Popularyzatorów Nauki EKSPERYMENTATORZY.

www.eksperymentatorzy.org
facebook.com/Eksperymentatorzy