al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka szkolne

    "Idą Święta..."

  • Ślubowanie Pierwszoklasistów

    Pasowanie

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Wkrótce zaczyna się rekrutacja do naszej szkoły. Zapraszamy.

Terminy rekrutacji. Ważne informacje.

Informacje i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole od 1 września 2020 r.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Skorzystaj z naszego wsparcia. Zobacz oferty szkół średnich.

Materiały dla uczniów, organizacja pomocy w szkole.

W ramach obchodów tegorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie oddziału 4b wykonali plakaty z hasłami przewodnimi „Dzień Bezpiecznego Internetu” oraz „Loguj się z głową!”. Swoje prace udostępnili na zajęciach z wychowawcą. Wspólnie z wychowawczyniami oddziału, panią Karoliną i panią Anią, rozwiązywali wirtualny escape room, w którym wykorzystane zostały materiały kampanii „Bądź z innej bajki”. Uczniowie uświadomili sobie wiele zagrożeń, z którymi mogą zetknąć się w wirtualnym świecie: #cyberprzemoc, #patostream, #fomo, #groooming oraz przedyskutowali sposoby radzenia sobie z cyberzagrożeniami. Więcej o kampanii można dowiedzieć się na stronie www.gov.pl/web/badz-z-innej-bajki

4b DBI

Karolina Walaszczyk-Szkutnik 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny