al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka szkolne

    "Idą Święta..."

  • Ślubowanie Pierwszoklasistów

    Pasowanie

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Wkrótce zaczyna się rekrutacja do naszej szkoły. Zapraszamy.

Terminy rekrutacji. Ważne informacje.

Informacje i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole od 1 września 2020 r.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Skorzystaj z naszego wsparcia. Zobacz oferty szkół średnich.

Materiały dla uczniów, organizacja pomocy w szkole.

„52 Books Challenge”
PRZECZYTAMY 52 KSIĄŻKI W 2021 ROKU

          „52 Book Challenge” to akcja dla miłośników książek. Podejmują oni wyzwanie, aby przeczytać 52 książki (albo i więcej) każdego roku. Czy to dużo? 52 to przeciętna liczba tygodni w roku kalendarzowym, co przekłada się na przeczytanie średnio jednego tytułu tygodniowo. 52 tygodnie w roku to swoisty „rytm”, który nadajemy naszemu czytaniu. Najważniejsze, żeby przetestować swoje możliwości i zobaczyć, jak bardzo jesteśmy w stanie być konsekwentni. Ideą akcji jest brak jakichkolwiek barier i podziałów w doborze książek. Objętość – dowolna. Bez znaczenia jest także to, co czytamy – beletrystykę, fantasy, powieść historyczną czy science-fiction.

Nauczyciele, podejmijmy wyzwanie i przeczytajmy wspólnie 52 książki w 2021 roku.

Tytuł przeczytanej książki, imię i nazwisko jej autora oraz zdjęcie okładki książki zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce DLA NAUCZYCIELA. Mile widziane krótkie recenzje książek.
Informacje o przeczytanych książkach proszę wysyłać bezpośrednio do Pani Magdaleny Bilińskiej albo na mój służbowy adres e-mail.

reading challenge

Zachęcam do udziału w akcji.  
 Anna Guziak  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny