• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Czekamy na wyniki głosowania. Dowiemy się w styczniu 2021 r.

Dziękujemy za Twój głos na "Potrzebuję, więc drukuję".

Informacje i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole od 1 września 2020 r.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Za nami 5 rund. Teraz czekamy na odwiedziny Gwiazd :).

Wygraliśmy w ogólnopolskim programie "Pomarańczowa Siła".

Dnia 25 listopada w aplikacji Teams odbyły się zaplanowane spotkania on-line z uczniami i rodzicami oddziałów klas 4. Był to ostatni etap działań zaplanowanych w ramach projektu „Potyczki matematyczne na wesoło” realizowanego w ramach programu grantowego mPotęga dofinansowanego przez Fundację mBanku. Tematyka wirtualnych Escape Rooms z matematyki sprawdziła się rewelacyjnie. Uczniowie z oddziałów 4a i 4b, rozwiązując łamigłówki, starali się uratować swoją wychowawczynię, która zamknęła się w kantorku smile. Natomiast uczniowie z 4c starali się pomóc pani Dzielnej w pokonywaniu zagadek matematycznych serwowanych przez pana Iloczyna. Uczniowie mogli również spróbować swoich sił wraz z rodzicami w samodzielnym przejściu ER, czym chwalili się, przesyłając organizatorkom ostateczny kod. Za pracę i wspólną zabawę uczniowie otrzymywali dyplomy.

mpotega XI2020 1   mpotega XI2020 2

K. Walaszczyk-Szkutnik