• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zagłosuj na nasz projekt, byśmy mogli go realizować :)

Oddaj swój głos w terminie 1-11 grudnia 2020 r.

Informacje i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole od 1 września 2020 r.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Zaczynamy sportową zabawę, przed nami 5 rund.

Zakwalifikowaliśmy się do programu "Pomarańczowa Siła".

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z dotychczasowych akcji Samorządu Uczniowskiego.

We wrześniu po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kropki, a tegoroczny Dzień Chłopaka świętowaliśmy pod hasłem „Każdy Wariacik nosi krawacik" - nawet dziewczęta i panie założyły krawaty, zabawa była przednia 😊

W październiku z okazji Kolorowego Tygodnia przyłączyliśmy się do Dnia Pomarańczowego i obchodziliśmy Dzień Dyni. Dynie były nawet na głowach niektórych uczniów.

Zanim z powodu pandemii cała społeczność realizować zaczęła nauczanie zdalne zdążyliśmy zorganizować Dzień Kapcia. Do akcji przyłączyli się również uczniowie klas starszych, uczący się już w domach.

Dziękujemy wszystkim za przyłączanie się do naszych akcji! Życzymy zdrowia i zapraszamy do galerii zdjęć.

Aleksandra Robaszkiewicz