al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Ślubowanie Pierwszoklasistów

    Pasowanie

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Rozstrzygnęliśmy kolejną edycję miejskiego konkursu.

Odkryliśmy na nowo wiersze Marii Konopnickiej.

Oddaj używany telefon komórkowy - nagrody czekają.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji ekologicznej.

czestochowa X2019W piękny jesienny dzień 26.10.2019 r. w ramach programu Dzieci Tysiąclecia - Integracja "Podróżujemy po Śląsku" wybraliśmy się do Częstochowy. Z dworca kolejowego przeszliśmy Aleją Najświętszej Marii Panny do sanktuarium wraz z klasztorem zakonu paulinów położonym na wzgórzu Jasna Góra. Na miejscu spotkaliśmy ojca paulina, który nakreślił nam rys historyczny klasztoru. Zwiedziliśmy skarbiec, przeszliśmy wałami jasnogórskimi, skąd podziwialiśmy panoramę Częstochowy. Następnie wstąpiliśmy do Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej. Opuszczając bramy Jasnej Góry zakupiliśmy pamiątki.

Renata Blicharska, Irena Etryk 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny