• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rekrutacja 2020/2021 - informacje. Terminy rekrutacji.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Dzień Bezpiecznego Internetu 11.02.2020 "Działajmy razem!".

Współtwórzmy twórcze i bezpieczne środowisko on line.

Doradztwo zawodowe. Orientacja zawodowa. Wybór szkoły.

Poznaję - planuję - wybieram. Zapoznaj się z poradnikiem.

pamietniki pokolenPierwsza część akcji „Przerwany marsz…” to wspólna inauguracja roku szkolnego 2019/2020 żyjących świadków tamtych wydarzeń i obecnych uczniów. Zdajemy sobie sprawę, że obecność osób w podeszłych wieku 2 września w Naszej Szkole może być trudna. Jesteśmy jednak pewni, że wielu z tych, którym wybuch II wojny światowej nie pozwolił rozpocząć roku szkolnego w 1939 r., doskonale pamięta ten dzień.

Drodzy uczniowie, ważne zadanie dla Was!

Postarajcie się odnaleźć takie osoby wśród waszych dziadków, pradziadków, osób samotnych, mieszkających w waszym sąsiedztwie. Przeprowadźcie z nimi wywiady, zapytajcie, jak wspominają sierpień i wrzesień 1939 roku, a także jacy byli wtedy młodzi ludzie. Utrwalcie w ciekawy sposób rozmowy i wspomnienia. Przynieście efekty swych rozmów do szkoły, a my stworzymy z nich wspólną publikację pt. „Pamiętniki Pokoleń”.
Czekam na Wasze relacje do końca września.

Dariusz Garncarczyk